sabato 3 febbraio 2024

Horoskopi i se e shtunë 3 Shkurt 2024

Horoskopi i se 03/02/2024

Dashi

Përkushtojuni pushimit, kjo nuk eshtë dita më e mirë për ta tepruar. Ju po kërkoni një lidhje që eshtë më kokëfortë sesa bazuar në tërheqjen fizike!

Demi

Një ditë më të mirë, shijoni këtë moment të rimëkëmbjes së shquar psikofizike. Çdo gjë që lind gjatë ditës së sotme eshtë e dobishme. Situatë e mirë edhe nëse e shihni veten duke luftuar për vullnetin tuaj.

Binjaket

Do të jeni më të kërkuar në dashuri dhe gjithashtu më pak tolerantë. Disa pakujdesi të rrezikshme. Periudha e reflektimeve të thella.

Gaforrja

Shmangni grindjet me njeriun që ju pëlqen. Ju duhet të dëgjoni të tjerët dhe të flisni pak nëse nuk doni të krijoni konflikte të panevojshme.

Luani

Emocionet në progres, përpiquni të planifikoni diçka në fundjavat e ardhshme që ndihmon ndjenjat. Besoj se shumë persona të shenjës tuaj po e arrijnë këtë moment dhe kanë propozime të shkëlqyera për të ardhmen.

Virgjeresha

Ditë e shkëlqyeshme për të zgjidhur çështje të pazgjidhura. Në dashuri do të përfshiheni më shumë, të ngazëllyer.

Peshorja

Në dashuri duhet të kompensoni kohën e humbur. Keni shumë probleme për të zgjidhur dhe shumë ide në mendje. Kontaktet tuaja, ata që duhet tju japin leje për tu larguar... janë të paqarta dhe të pasigurta.

Akrepi

Këtë mund ta quajmë një ditë prove, në kuptimin që nëse një marrëdhënie nuk funksionon ose ka probleme në dashuri apo në shtëpi, e vërteta do të dalë në shesh.

Shigjetari

Surpriza të këndshme po vijnë. Një ditë e vlefshme për të rizbuluar gëzimin e ndjenjave, për të planifikuar një lindje apo një bashkëjetesë.

Bricjapi

Keni energji, dëshironi të argëtoheni. Më shumë fat në dashuri. Sharmi nuk diskutohet sonte, dil përpara

Ujori

Ditë interesante për kontaktet, qoftë edhe për dashurinë; projekte të vogla ose të mëdha mund të lindin ose rilindin në këtë fazë të veçantë të jetës tuaj, takime me fat.

Peshqit

Kushtojini vëmendje financave, mund ta gjeni veten duke shpenzuar shumë para, ndoshta në një ditë me një fund jo shumë qesharak. Gjatë periudhës së fundit ka pasur shumë provokime.

Nessun commento:

Posta un commento