domenica 4 febbraio 2024

Horoskopi i se e diel 4 Shkurt 2024

Horoskopi i se 04/02/2024

Dashi

Periudha e tensionuar për çështjet e zemrës dhe familjes, por vetëm sepse disa llogari të papaguara duhet të balancohen. Ftesa eshtë të tregoheni të kujdesshëm sepse mendoni se duhet të “shpërtheni” për gjënë më të vogël!

Demi

Gjërat do të jenë mirë sot. Do të keni lajme të mira.

Binjaket

Në një kohë të shkurtër mund të kuptoni nevojën tuaj. Takime të rëndësishme mes sot dhe nesër!

Gaforrja

Nuk mund të thuhet se rreth jush ka vetëm miq, por njerëz që duan tju krijojnë probleme. Dalja e papritur e parave.

Luani

Dashuria nuk u përgjigjet nevojave tuaja; sot dukesh pak i bezdisur, duhet të përpiqesh të kapërcesh këtë moment të një ngërçi të lehtë, nuk do të zgjasë shumë.

Virgjeresha

Eshtë një ditë për të mbajtur nën kontroll sepse mund të ketë disa pasoja, dyshime ose konflikte nëse nuk jeni në gjendje të bëni atë që dëshironi.

Peshorja

Rikonfirmimet për disa kanë arritur tashmë, në dashuri mund të falni dikë që nuk ka qenë besnik ose i besueshëm, kjo varet nga rrethanat. Nëse dëshironi brenda një kohe të shkurtër do të keni mundësi të shkurtoni qëllime të reja të rëndësishme.

Akrepi

Eshtë e ndaluar të ndërmerren hapa të rrezikshëm në lidhje me financat. Në dashuri ka disa dyshime, edhe çifte e sapo martuara duhet të gjejnë rregull dhe metodë.

Shigjetari

Një ditë në të cilën mund të mbërrinin edhe lajme të mira. Dashuria mban surpriza.

Bricjapi

Zemra juaj ka nevojë për lajme. Mos e shtyni menjëherë atë që mund të bëni.

Ujori

Një ditë që sjell aftësi të mira veprimi. Ju mund të filloni të mendoni për plane të mëdha për fëmijët, për shtëpinë, një kohë e mirë për martesa.

Peshqit

Dite e pasigurt. Ju janë peshuar shumë nga shpenzimet e mbledhura kohët e fundit.

Nessun commento:

Posta un commento