martedì 13 febbraio 2024

Horoskopi i se e martë 13 Shkurt 2024

Horoskopi i se 13/02/2024

Dashi

Nuk ka kohë për të dashur ose për arsye të ndryshme takimet janë të vështira. Palestra duhet të kujdeset duke bërë zgjedhje të vogla, të tilla si marrja e shkallëve në vend që të marrësh ashensorin.

Demi

Për çifte afatgjatë që nuk e kanë zyrtarizuar ende një histori dashurie, kjo eshtë koha e duhur për ta kompensuar atë. Miqësitë kanë rëndësi tani.

Binjaket

Duhet të keni kujdes me financat pasi mund të ketë ndonjë shpenzim shtesë. Nëse dashuria juaj eshtë në krizë, kufizoni polemikat. Edhe për punë, ata që bëjnë përpjekje do të kenë shumë shpejt.

Gaforrja

Një zbulim i dashurisë mund të vijë papritmas. Nëse dikush u përpoq të pyeste ju ose njërën palë, tani do të duhet të pranojë se kishte gabuar!

Luani

Jeni të tensionuar sepse disa oferta pune nuk kanë sjellë përfitimin që keni dashur. Një ditë në të cilën edhe çifte prej kohësh mund të kenë disa mosmarrëveshje të vogla.

Virgjeresha

Durimi juaj ka një kufi! Nëse ka pasur një aluzion tensioni ose dikush ka provuar durimin tuaj, ka shumë të ngjarë që edhe sot të jeni paksa të zemëruar.

Peshorja

Më mirë në mëngjes sesa në pasdite. Eshtë e rëndësishme të shmangni rimendimin e së kaluarës që krijoi vështirësi.

Akrepi

Ka një gjendje energjie të mirë, prova pune për tu kryer, studentë të fortë, studiues; në dashuri një botë do të hapet. Fat në takime, mos u mbyllni në shtëpi.

Shigjetari

Zgjedhjet e rëndësishme do të jenë më të lehta për tu menaxhuar. Ndryshimet në dashuri: Ju mund të zgjidhni një histori të re ose të forconi një lidhje ekzistuese.

Bricjapi

Ditë e veçantë kur nuk mund të kuptoni se çfarë dëshironi. Mos prish një marrëveshje të gjetur në dashuri!

Ujori

Ditë e qetë; disa dalje shumë, kini kujdes të mos humbni para, në shpërqendrim! Jeni shumë të gatshëm për të dashuruar dhe në ditët në vijim ju vjen edhe një surprizë.

Peshqit

Do të arrini shumë, jeni më të përqendruar dhe brenda pak javësh mund të bëni një zgjedhje të gjerë. Për punë, eshtë koha për gjëra të reja dhe ndoshta për detyra të reja nëse e lejon biznesi juaj. Ditë e zënë për gjithçka.

Nessun commento:

Posta un commento