lunedì 12 febbraio 2024

Horoskopi i se e hënë 12 Shkurt 2024

Horoskopi i se 12/02/2024

Dashi

Mos u ndikoni nga njerëzit përreth jush, idetë tuaja janë fituese. Kupa që ju pret ju meriton përpjekjen për ta pushtuar atë!

Demi

Shanset janë që ju duhet të ndryshoni rolet. Mundohuni të gjallëroni ambientin përreth jush! Mos u bëni shumë kërkues me ata që i doni, sot jeni shumë nervoz.

Binjaket

Ju nuk ndiheni në gjendje perfekte, ju mungon energjia dhe në dashuri është e mundur një vonesë, humori juaj nuk është më i miri. Disa diskutime familjare.

Gaforrja

Duhet të mendoni se çfarë të bëni në muajt e ardhshëm, mendoni se ajo që po bëni tani nuk do të zgjasë. Jo dita më e mirë për të garuar! Në dashuri, tërheqjet fatale por konsideroni mirë se me kë merreni.

Luani

Bëni kujdes në punë sepse këto ditë nuk keni njerëz të besueshëm. Ju duhet ti jepni një ndjenjë dashurie një personi të moshuar ose të paktën një të afërmi që kërkon praninë tuaj.

Virgjeresha

Besdi gjatë kësaj dite; përpiquni të mos krijoni probleme në familje ose në punë, duhet të jemi të kujdesshëm dhe të shmangim çdo lloj polemike të padobishme.

Peshorja

Nuk jeni të qetë, sepse një çështje që lidhet me një kontratë apo para po vonon. Shumë njerëz jetojnë disa marrëdhënie me agjitacion dhe këto orë paralajmërojnë humor të shqetësimit të madh.

Akrepi

Do të zemëroheni pak në mëngjes, por nuk keni pse të fajësoni të tjerët. Kushdo që ka një rol të rëndësishëm, me përgjegjësi të një peshe të caktuar, i nënshtrohet një stresi të madh.

Shigjetari

Në punë mund të mos jeni të lumtur, mendoni se meritoni diçka më shumë. Ka shumë tension nervor të shkaktuar nga fakti se ka shumë gjëra për të bërë së fundmi...

Bricjapi

Mirëpritni gjërat e bukura që ka rezervuar fati për ju, kujdesuni për mirëqenien tuaj psikofizike dhe mbani mend se përgatitja juaj në fushën e punës nuk vihet në dyshim.

Ujori

Mos mendoni vetëm për paratë, prej disa kohësh në familje për shkak të punës apo pasigurive praktike ka munguar dashuria, apo eshtë folur më pak për çiftin dhe problemet për të zgjidhur.

Peshqit

Jeni në maksimumin tuaj ose të paktën dëshironi të keni më të mirën tuaj dhe kjo nuk eshtë gjë e vogël. Lajme të rëndësishme në dashuri. Udhëtime dhe lajme të mira brenda disa orësh, takime të reja të preferuara.

Nessun commento:

Posta un commento