lunedì 19 febbraio 2024

Horoskopi i se e hënë 19 Shkurt 2024

Horoskopi i se 19/02/2024

Dashi

Disa nga projektet tuaja dhe disa nga iniciativat tuaja të nisura në të kaluarën kanë qenë paksa shumë të lodhshme. Nëse dikush nuk u përgjigjet kërkesave tuaja ashtu siç dëshironi, nuk e përjashtoj mundësinë që ju ta largoni...

Demi

Ju nuk e kuptoni qëndrimin e një personi në vendin e punës, nuk e dini nëse ai eshtë në krahun tuaj apo jo. Keqkuptimet që duhen eleminuar.

Binjaket

Nuk i kushtoni hapësirë të mjaftueshme dashurisë sepse jeni shumë të zënë me punë ose çështje personale. Jepini peshën e duhur provokimeve.

Gaforrja

Ka më shumë stabilitet dhe kjo eshtë një ditë e mirë për të folur për biznesin, për të takuar partnerë dhe bashkëpunëtorë. Eshtë e mundur të rikuperoni një marrëdhënie, edhe të merrni një lajm të mirë apo një telefonatë të rëndësishme.

Luani

Kjo ditë ndihmon marrëdhëniet me të tjerët, diskutimet në shtëpi për një çështje parash. Dikush në punë mund të zgjedhë të bëjë diçka më pak, ose do të duhet të rishikojë rolin e tij ...

Virgjeresha

Ditë për tu vlerësuar pozitivisht, veçanërisht nëse duhet të bëni një kërkesë ose të sillni një ide. Në dashuri, mos u dridh. Dashuri të reja të mundshme për ata që kanë qëndruar vetëm për një kohë të gjatë.

Peshorja

Studim i mirë dhe aktivitet praktik. Mbyllni një projekt në vazhdim, pasdite mund të zgjidhni një problem, kini kujdes nga ata që janë ziliqarë.

Akrepi

Nga pikëpamja sentimentale, kjo periudhë vlen shumë, plus ndjenjat tuaja janë më të qarta. Kujdes në marrëdhëniet e punësimit, studimit dhe shpenzimeve. Më mirë të shmangni mosmarrëveshjet e panevojshme.

Shigjetari

Kushtojini vëmendje mënyrës se si i shpenzoni paratë tuaja, duhet të jeni më të kujdesshëm. Në një mosmarrëveshje mos u përpiq me çdo kusht të provosh se ke të drejtë, nuk ia vlen.

Bricjapi

Mund të përjetoni një mundësi të mirë, një hakmarrje të madhe edhe në funksion të së ardhmes. Çifte që janë ende në këmbë pas "stuhive" janë pothuajse jashtë tunelit!

Ujori

Ditë e rëndësishme. Eshtë një periudhë angazhimi dhe forcë e madhe që funksionon pothuajse më shumë për dashurinë sa për punën ...

Peshqit

Në fushën e punës dhe studimit eshtë më mirë. Sfera e kënaqshme sentimentale ...

Nessun commento:

Posta un commento