venerdì 29 dicembre 2023

Horoskopi i se e premte 29 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 29/12/2023

Dashi

Këtë mëngjes duhet të bëni një pagesë ose të përfundoni një detyrë që mund tju duket e bezdisshme. Kini kujdes të mos i keqinterpretoni gjërat, mos e mbivlerësoni një njeri.

Demi

Mbyllni gjithçka që ju intereson deri në këtë mbrëmje, shumë shpejt dashuria do të jetë sërish protagoniste e jetës suaj. Ka të ngjarë të ndiheni të lodhur duke punuar për të arritur pak.

Binjaket

Sot ju pushton një ndjenjë e çuditshme, sikur asgjë nuk eshtë në rregull, sikur nuk ndiheni të lidhur me botën. Kini kujdes nga lëndimet e vogla që mund të merrni për shkak të shpërqendrimit.

Gaforrja

Do jeni shume sensuale, shpresoj te keni ne krah partnerin e duhur. Ka edhe nga ata që do të përjetojnë një ndryshim rrënjësor në jetën e tyre, zgjidhje për punë, mundësi të mëdha rrugës.

Luani

Puna dhe tregtia janë të mira. Dashuri të reja pasionante.

Virgjeresha

Ju dukeni mjaft të lodhur sot. Vonesat, disa momente pavendosmërie, shpenzime të tepruara...

Peshorja

Një ditë e shkëlqyer me referencë të veçantë për disponimin tuaj. Unë ju këshilloj të bëni zgjedhje dashurie, eshtë një situatë e shkëlqyer për ta bërë këtë.

Akrepi

Kujdes nga garat dhe diskutimet. Përplasjet mund të lindin në sektorin profesional ku gjithnjë e më shumë ndjeni dëshirën për të ndryshuar ose për të filluar nga e para, gjë që eshtë gjithmonë mjaft e mundimshme.

Shigjetari

Mos e provokoni personin që doni dhe mos vendosni shumë hekura në zjarr. Mbylle me të shkuarën.

Bricjapi

Nëse ju pëlqen një njeri, ose në çdo rast nëse mendoni se eshtë e përshtatshme për të diskutuar, duhet të veproni gjithmonë me shumë kujdes. Konkurse në fushën e punës, duhet të kaloni një test apo provim së shpejti.

Ujori

Përkushtimi dhe këmbëngulja shpërblehen në këtë ditë që sheh shumë në anën tuaj! Dhe ka gjithashtu një mundësi të shkëlqyer për të përfituar brenda pak javësh.

Peshqit

Sot diçka nuk shkon, duhet të bësh shumë gjëra, nuk ke shumë energji. Pak konfuzion në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento