giovedì 28 dicembre 2023

Horoskopi i se e enjte 28 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 28/12/2023

Dashi

Eshtë koha për të bërë zgjedhje që kanë rëndësi, një ditë vendimtare për marrëveshje, kontrata apo takime. Pasionet rilindin dhe ata që kanë partnerin e duhur në krah mund të bëjnë plane me stil.

Demi

Ditë nervoze për arsye të ndryshme, shumë gjëra për të bërë, shumë njerëz që duhet tu jepni hapësirë. Nuk mund të thuash gjithmonë gjithçka që mendon dhe do të jetë e nevojshme një minimum diplomaci për të shmangur përplasjet.

Binjaket

Ditë interesante, diçka më në fund mund të zhbllokohet, mos i nënvlerësoni dashuritë dhe projektet e reja. Një njeri i moshuar do tju japë një aluzion në një ëndërr.

Gaforrja

Ditë interesante, duket sikur ka dritë të mirë sot. Tani dikush rizbulon vlerën tuaj. Përparësitë në punë; Marrëveshjet e preferuara të udhëtimit dhe biznesit.

Luani

Askush nuk mund tju thotë jo! Në dashuri mund të bindni personin që ju intereson. Përmirëson shëndetin.

Virgjeresha

Ju duhet të pohoni disa nga mendimet tuaja, nëse keni filluar me një projekt të ri pune rezultatet e para nuk do të jenë të jashtëzakonshme. Energjitë tuaja ju kënaqin; harro nje njeri qe nuk te meriton.

Peshorja

Nuk mund të përjashtoj që kushdo që po përjeton një krizë dashurie këto ditë eshtë i shqetësuar. Dita duket pak e përmbajtur, kushtojini vëmendje dietës suaj, duhet të ndiqni një dietë të vogël detoksifikimi.

Akrepi

Më duket se nga sot dhe nesër shumë gjëra mund të kthehen në lojë në favorin tuaj. Ata që punojnë me thirrje, rimbursime ose konfirmime janë të favorizuar.

Shigjetari

Eshtë e nevojshme të plotësoni dëshirën për dashuri në mënyrë totale, absolute, pa hequr dorë nga asgjë. Mundësi të mira.

Bricjapi

Këto ditë duhet të jeni pak më të kujdesshëm me paratë, ka shumë shpenzime, shpenzime për shtëpinë e jo vetëm. Dashuria paksa e ndrydhur.

Ujori

Kjo ditë nis me disa dyshime në lidhje me aktivitetin, padyshim që duhet të gjeni pak kohë të humbur dhe gjithashtu para. Disa dhimbje dhe dhimbje për trupin tuaj, por do të keni një fillim të shkëlqyeshëm, mos u shqetësoni!

Peshqit

Ditë interesante, thashetheme në përgjumje, ka nga ata që përpiqen tju diskreditojnë ose tju krijojnë probleme. Nuk jeni përgjegjës për gjithçka dhe për të gjithë, lironi pak ankth dhe mendoni më shumë për mirëqenien tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento