martedì 26 dicembre 2023

Horoskopi i se e martë 26 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 26/12/2023

Dashi

Dashuria në mëshirë të ngjarjeve, edhe çifte më të forta e kanë gjetur veten duke debatuar për arsye që lidhen me shtëpinë, probleme krejtësisht të përkohshme. Ju mund të jeni duke menduar të shisni ose të blini diçka, të bëni një biznes të vogël. Shumë keq për kostot shtesë të papritura.

Demi

Nëse një njeri nuk ju ka respektuar, ose ju besoni se eshtë e nevojshme të ngrini zërin, sot nuk do të hezitoni të flisni. Ka mendime për shpenzime, transferta që duhen bërë. Në dashuri rikuperoheni dhe vendosni shumë gjëra në lojë.

Binjaket

Eshtë një ditë reflektimesh të mira. Ka ardhur koha për tu dëgjuar, shumë varet nga ngjarjet dhe rrethanat aktuale.

Gaforrja

Kërkoni sqarime dhe propozime dashurie, sidomos në këto ditë të veçanta, sot nuk mungojnë as forca dhe pasioni. Sa përgjegjësi kanë rënë mbi ju së fundmi?

Luani

Ka një marrëveshje më të mirë, ai po llogarit në një formë të shkëlqyer fizike dhe pasdite do të ketë një ftesë apo edhe një telefonatë surprizë, ftesa për të pranuar. Marrëdhëniet që lindin këto ditë janë të bukura.

Virgjeresha

Dëshira juaj për dashuri eshtë më e madhe, përpiquni të jeni të disponueshëm, sepse kohët e fundit keni qenë ju ai që keni qenë shumë kritik. Ka kohë që nuk i mbani gjërat brenda, tani nëse ka vështirësi i ekspozoni. Së fundmi e keni tronditur partnerin tuaj me këtë mënyrë tuajën “eksplicite”.

Peshorja

Ju rrezikoni të debatoni dhe të lëndoni ndjeshmërinë e një personi shumë të dashur për ju. Në këtë ditë forca fizike nuk eshtë aty, dhe ndoshta duhet të merrni masa për një problem.

Akrepi

Dita në anën tuaj. Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri të re, do të keni kënaqësi të madhe!

Shigjetari

Njoftohet një ndryshim i madh dhe gjithashtu një zgjidhje e shkëlqyer. Takime me fat. Mos i humbisni ata që vërtet duan tju duan. Zhbllokon në shitje, shpenzimet e shtëpisë.

Bricjapi

Do të jetë e lehtë të kujdeseni për punët tuaja private në një mënyrë pozitive. Pasioni dhe gjithashtu optimizmi, një fazë me interes të madh rikthehet.

Ujori

Do të dini se si të jeni më të disponueshëm. Në dashuri duhet thënë se lidhjet që lindin tani gjejnë një bashkëfajësi të pabesueshme...

Peshqit

Një ngjarje e papritur dhe do të shpenzoni më shumë para. Kontrolloni shëndetin tuaj, shmangni stresin!

Nessun commento:

Posta un commento