mercoledì 25 ottobre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 25 Tetor 2023

Horoskopi i se 25/10/2023

Dashi

Mos e teproni sot. Tensionet në dashuri vetëm sepse ndonjëherë ju kërkoni të pamundurën: jeni më të tërhequr nga ata që thonë jo.

Demi

Dita eshtë e mirë për kontakte, për marrëveshje. Sonte mund të organizoni një takim të këndshëm, me një njeri të Virgjëreshës ose Akrepit mund të lindin intuita dhe emocione të veçanta.

Binjaket

Do të përshtateni më lehtë me një situatë të re. Energjia nuk mungon sot dhe mund të merrni edhe një propozim të bukur ...

Gaforrja

Udhëtimet dhe të gjitha kontaktet, puna në përgjithësi janë të favorizuara. Tani familja dhe dashuria janë më të rëndësishme se çdo gjë tjetër!

Luani

Mes sot dhe nesër eshtë koha të mbyllni gjërat që ju interesojnë nga pikëpamja e punës. Kontakti me natyrën do tju ndihmojë të ndiheni më mirë. Mos i nënvlerësoni historitë e reja të dashurisë.

Virgjeresha

Duhet ti mbani nën kontroll fjalët tuaja sepse në dashuri sot nuk do të jetë e lehtë. Lodhja eshtë ala; analizon në detaje projektet që përfshijnë shpenzime ose përpjekje.

Peshorja

Ju nuk keni pse të gaboni. Martesa dhe marrëdhëniet emocionale kërkojnë një pjesë të mirë të vullnetit, detyra të reja ose mundësi.

Akrepi

Në dashuri eshtë e mundur të rikuperoni një ndjenjë por edhe të përjetoni mundësi të mëdha; për disa eshtë koha që të vijnë zgjidhje lidhur me punën.

Shigjetari

Ekziston më shumë qetësi, vetëm dashuria mund të krijojë një siklet ose nuk mund të shihni se kush e doni aq sa dëshironi. Vjen një dozë e jashtëzakonshme optimizmi dhe besimi në mundësitë tuaja.

Bricjapi

Situata pozitive, shmangni qëndrimet shumë drastike. Puna ju përthith shumë, por kënaqësitë nuk mungojnë!

Ujori

Ditë intriguese por edhe shumë e dobishme për të filluar planifikimin e punës, dikush ka pranuar një sfidë, ne jemi vetëm në fillim të luftës.

Peshqit

Një ditë e veçantë, një projekt mund të ndryshojë në minutën e fundit. Nëse ka fëmijë, dialogu duhet të rikuperohet.

Nessun commento:

Posta un commento