giovedì 26 ottobre 2023

Horoskopi i se e enjte 26 Tetor 2023

Horoskopi i se 26/10/2023

Dashi

Nëse jeni punonjës, do tju duhet të jeni të kujdesshëm ndaj lëvizjeve të një personi ose grupi që do të tregohet jo besnik ndaj jush. Sot eshtë e vështirë të kufizosh dëshirën për të folur.

Demi

Dita fillon me një pajisje shtesë. Marrëdhëniet profesionale dhe punët e zemrës përmirësohen; të gjitha projektet mund të fillojnë të zhvillohen.

Binjaket

Në punë ka kthesa të papritura. Ka nga ata që janë larg partnerit të tyre, nga ata që janë të pavendosur mes dy historive, nga ata që nuk kanë kohë të dashurojnë dhe u vjen keq për këtë.

Gaforrja

Ju mendoni për shumë gjëra në të njëjtën kohë. Këto ditë puna duhet rishikuar, rregulluar, ribalancuar.

Luani

Filloni një pauzë për reflektim: do të duhet të keni kujdes atë që thoni dhe atë që bëni, ju dukeni të pakënaqur me gjithçka. Ditë të dobishme për të folur për dashurinë dhe ata që punojnë këto ditë janë në mosmarrëveshje. Në dashuri, nëse një njeri nuk ju bind, flisni qartë!

Virgjeresha

Gjërat janë më të mira, duhet të përpiqesh të jesh më pak i shqetësuar. Në dashuri, nëse ka pasur një prerje të pastër, ne fillojmë përsëri dhe këtë herë me kushtete tuaja. Tani nuk ka mungesë sharmi, projektet e mira po vijnë!

Peshorja

Një ditë për të kaluar në emër të dashurisë: nuk duhet të flisni, thjesht duhet ta lini veten të shkojë në instinkt; Dashi dhe Akrepi janë një kryq dhe kënaqësi për ju.

Akrepi

Gënjeshtra që ekspozohen, një justifikim shumë. Ndiheni pak të lodhur dhe keni nevojë të rikuperoheni.

Shigjetari

Sot do të merrni një padrejtësi në marrëdhënien e punës, mos i jepni peshë një personi që nuk e meriton vëmendjen tuaj. Kini kujdes nga çdo sulm. Mire në dashuri, nëse jeni beqar duhet të keni durim.

Bricjapi

Dite e lodhshme. Eshtë një moment kur ju doni dashuri por në të njëjtën kohë ju shpëtoni prej saj nga frika, nervozizmi, pakënaqësia.

Ujori

Emocionet që vijnë, mos mendoni vetëm për të kaluarën, tani e ardhmja dhe dashuria kanë më shumë rëndësi. Ka të ngjarë që tashmë ka disa transformime të rëndësishme në vendin e punës...

Peshqit

Ditë e mirë për ata që studiojnë, për ata që duhet të rikuperojnë diçka në vendin e punës, ndërsa në dashuri jo gjithçka eshtë e qartë. Kur kushtet janë të përshtatshme, ju gjithashtu mund të përdorni mjete mjaft të forta për të marrë atë që dëshironi.

Nessun commento:

Posta un commento