sabato 16 settembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 16 Shtator 2023

Horoskopi i se 16/09/2023

Dashi

Klima me shumë interes për të ardhmen, ju jeni duke kërkuar stabilitet. Ndjenjat kanë më shumë rëndësi sot: me Peshoren dhe Shigjetarin ka më shumë energji.

Demi

Marrëdhëniet e padobishme do të ndërpriten përfundimisht; ka ngritje dhe ngritje në lidhje me gjendjen e financave tuaja. Kjo ditë lindi me disa ngatërresa të vogla!

Binjaket

Kjo është një ditë pozitive. Udhëtimet dhe kontaktet me të largëtit sjellin gjëra të reja.

Gaforrja

Dita që fillon në heshtje, ndiheni të lodhur dhe nervoz. Në dashuri nuk ndiheni të fortë ose ndoshta keni nevojë për butësi. Partneri do jetë pak më i largët sonte ndaj përpiquni të shmangni konfliktet!

Luani

Sot duket se nuk jeni shumë të gatshëm të dëgjoni kërkesat e partnerit apo justifikimet e një personi që përpiqet të ngjitet mbi kashtë: nervozizmi.

Virgjeresha

Ju mund të veproni lirshëm në dashuri sonte. Projekte për shtëpinë dhe për fëmijët.

Peshorja

Një ditë disi konfliktuale, ka të ngjarë të ndiheni shumë të lodhur ose në një gjendje dekurajimi që duhet shmangur. Situata me një ish të mundshëm mund të jetë ende e vështirë për tu shëruar. Mundohuni të shikoni drejt së ardhmes me më pak ankth.

Akrepi

Nuk eshtë e lehtë ti besosh të tjerëve, pak por eshtë mirë. Në dashuri dikush eshtë larg jush fizikisht apo psikologjikisht. Mos nxitoni në përfundime menjëherë!

Shigjetari

Eshtë e mundshme që në këtë ditë dikush do tju bëjë një ofertë ose një ftesë. Mundësi dhe takime interesante. Ju dëshironi të përfshiheni!

Bricjapi

Takimet e reja forcohen: ndërmarr veprime. Mbajini këmbët në tokë. Energji e madhe fizike.

Ujori

Do të luftoni për të mbajtur një ritëm të qëndrueshëm. Jepini vetes një pushim mendor dhe fizik. Nëse mundeni, përpiquni të devijoni sa herë që eshtë e mundur!

Peshqit

Ka të ngjarë që do tju duhet të luftoni kundër disa fatkeqësive të vogla, disa situata të çojnë në vonesa. Kushdo që duhet të shesë ose të blejë do të ketë disa probleme me letrat.

Nessun commento:

Posta un commento