venerdì 15 settembre 2023

Horoskopi i se e premte 15 Shtator 2023

Horoskopi i se 15/09/2023

Dashi

Për ata që punojnë vetë, disa më shumë fitime, takime. Në dashuri, mos e refuzoni një ftesë nëse jeni vetëm.

Demi

Ka të ngjarë që dikush do tju bëjë një ofertë në këtë ditë. Në dashuri, nëse keni të bëni me një njeri kokëfortë përdorni ëmbëlsinë ose ktheni faqen, tani mund ta bëni. Puna: pasi të errësohet, këtu eshtë një dritë.

Binjaket

Mundohuni të mbyllni gjërat që ju interesojnë më shumë. Në dashuri, mbajeni dëshirën për të thënë gjithçka që mendoni. Konfirmimet vijnë por rishikimet në punë.

Gaforrja

Marrëveshjet që lindin në këtë periudhë janë të rëndësishme. Këto ditë eshtë më mirë të mos bëni shumë, distancohuni nga njerëzit që mund tju ofendojnë.

Luani

Ditë e dobishme për të kryer një projekt ose nëse keni nevojë të flisni me dikë që ka rëndësi. Me një njeri Ujor ose Dash, së shpejti mund të ndërtoni diçka shumë të rëndësishme.

Virgjeresha

Takime të reja, personale dhe profesionale, të ndërlikuara për tu menaxhuar. Bëni kujdes me shenjat e Dashit dhe Luanit.

Peshorja

Eshtë e rëndësishme në këtë periudhë të kuptoni se çfarë po ndodh përreth jush, shumë shpesh mbylleni në mendime dhe shkëputeni nga realiteti: kjo mund të bëhet problem.

Akrepi

Dite e mire. Të gjitha kontaktet janë të rëndësishme, pozitive dhe asgjë nuk duhet të lihet jashtë.

Shigjetari

Rritje vendimtare në formën psikofizike. Puna jep ogur të mirë, idetë po fitojnë.

Bricjapi

Eshtë një ditë interesante dhe gjithashtu e vlefshme për të gjithë ata që duan të bëjnë plane për të ardhmen. Do të keni aftësinë për tu çliruar shumë mirë nga problemet.

Ujori

Situata eshtë aktive, pozitive, por çështjet juridike i trajtoni me kujdes. Pika kthyese të rëndësishme në bashkëpunime. Në dashuri mund të bëni hapa përpara. Preferoi çdo lloj ndryshimi.

Peshqit

Në këtë periudhë ju doni lajme, nuk eshtë rastësi nëse përpiqeni të ndryshoni shumë gjëra. Sektori i punës eshtë i favorizuar, po vlerësoheni gjithnjë e më shumë.

Nessun commento:

Posta un commento