mercoledì 9 agosto 2023

Horoskopi i se e mërkurë 9 Gusht 2023

Horoskopi i se 09/08/2023

Dashi

Ju duhet të shmangni shqetësimin shumë për detajet, një nga fjalitë tuaja mund të keq interpretohet, mos u argumentoni. Kujdes nga historitë paralele...

Demi

Kur jeni të lodhur, ndonjëherë reagoni tepër. Optimizoni punën tuaj dhe përpiquni ti jepni më shumë hapësirë dashurisë. Shpenzime të tepërta.

Binjaket

Jeta kthehet, sidomos për të rinjtë. Periudhë pjellore për ata që mund dhe duan të kenë një fëmijë.

Gaforrja

Programet e reja të studimit ose punës duhet të përgatiten me kujdes. Vështirësi në gjumë, jo duke argumentuar.

Luani

Këtë mëngjes do të keni pak dëshirë të bëni. Mos e nënvlerësoni dashurinë, mos u përpiqni të ndryshoni kush nuk mund të ndryshohet, kthejeni faqen nëse eshtë e nevojshme.

Virgjeresha

Prisni disa ditë, tani gjithçka duket vonë, e hutuar. Sa i përket dashurisë, eshtë mirë të mbani nën kontroll tensionet.

Peshorja

Eshtë një ditë e bukur: jeta praktike po rrjedh dhe në çdo rast po i afrohemi një faze shumë intriguese për sa i përket projekteve personale.

Akrepi

Fillon mirë me një ditë me interes të madh. Takimet e reja të preferuara, zgjeroni rrethin e njohjeve!

Shigjetari

Situata në punë eshtë premtuese edhe nëse jo të gjithë kanë guximin të hedhin një hap të madh, një ndryshim të rëndësishëm. Ditë pozitive për ata që, si ju, nuk dinë të jetojnë në indiferencë. Pranoni një ftesë por sot nuk jeni shumë të bindur për një dashuri.

Bricjapi

Besoj se shumë Bricjapë i kanë dhënë një ultimatum vetvetes dhe të tjerëve "ose unë mund ta bëj këtë siç them ose largohem ose ata pajtohen me ju, fitoj gjithçka ose ndryshoj gjithçka!".

Ujori

Tani më në fund keni një shans për të thënë fjalën tuaj, dikush edhe mund të mbyllë një marrëveshje të mirë këto ditë, një situatë në rritje.

Peshqit

Stresi e bën veten të ndjerë dhe kështu që në këtë moment mund të rrëshqasë, mund të ndodhë një moment tensioni. Mund tju duhet të ndryshoni bashkëpunëtorë, partnerë ose referenca.

Nessun commento:

Posta un commento