giovedì 10 agosto 2023

Horoskopi i se e enjte 10 Gusht 2023

Horoskopi i se 10/08/2023

Dashi

Nuk përjashtoj mundësinë e transferimeve, udhëtimeve, lëvizjeve që mund ti japin edhe më shumë lustrim një projekti pune. Sot eshtë e vështirë të kufizoni dëshirën tuaj për të folur, të ecni përpara, emocione në shikim.

Demi

Eshtë një ditë shumë e këndshme në të cilën do të doni tu jepni më shumë disponueshmëri atyre që doni dhe jo vetëm, për ata që punojnë vetë ose kanë mundësinë të shfrytëzojnë, eshtë koha më e mirë për tu dëgjuar.

Binjaket

Kujdes edhe për shpërqendrimet. Për çështjet e punës ka një ngadalësim të vogël, keni kërkuar më shumë para ose një promovim, por ka një vonesë.

Gaforrja

Formë bindëse fizike edhe pse mund tju duhet ta shëroni edhe pak. Shikoni me kujdes punët e reja, mos bëni zgjedhje të rrezikshme tani; ata që jetojnë një histori të mirë tani janë edhe më të motivuar.

Luani

Në këtë ditë, ata që me të vërtetë duan të përjetojnë diçka të veçantë thjesht duhet të shkojnë në vendet e duhura dhe ta lënë veten të shkojë. Nuk ka ndonjë lajm të madh në punë dhe mbase do të ishte mirë të përmirësohet ajo që eshtë krijuar tashmë ...

Virgjeresha

Nëse mund tju jap disa këshilla, mendoni nëse do të shtyni ndonjë lloj testi ose situatë që mund të shkaktojë bezdi deri nesër. Ndryshimet në dashuri, përpiquni të jeni më të butë dhe të disponueshëm. Kufizoni ankthet e pamotivuara.

Peshorja

Nëse keni një biznes të pavarur fitime të reja dhe veçanërisht telefonata; ka vetëm për të diskutuar me partnerët ose bashkëpunëtorët, eshtë e mundur edhe ngritja e zërit; dashuri në shërim.

Akrepi

Nëse duhet të ndiqni idenë tuaj eshtë më mirë të flisni menjëherë, në dashuri ka nga ata që nuk ju bindin. Kujdes me Dashin dhe Binjakët. Merre me qetësi!

Shigjetari

Ju duhet të përpiqeni të shmangni çdo lloj konflikti nëse nuk doni të rrisni mundësinë që një fjalim i caktuar të përfundojë përgjithmonë. Kënaquni me pasione të reja nëse eshtë e nevojshme. Me një njeri Binjak ose Ujor mund të bëni plane të mëdha në të ardhmen.

Bricjapi

Ju duhet të bëni një zgjedhje, të kërkoni njerëz që mund të pastrojnë mendjen tuaj. Ju e ndjeni se keni përjetuar një padrejtësi të vogël, mbrëmja premton të jetë interesante ...

Ujori

Një ditë e shkëlqyeshme, vlerësimi i transformimeve të mëdha do të ishte i dobishëm, këto mund të kenë të bëjnë edhe me punën, preferohen detyra të reja dhe udhëtime. Në dashuri, ata që kanë pasur diskutime kohët e fundit jashtë banalitetit, tani mund të shërohen.

Peshqit

Periudha e fundit nuk ishte më e mira e jetës. Në dashuri me disa rezerva, problemi eshtë se jeni shumë të zënë me çështje praktike, me punë për të menduar për ndonjë gjë tjetër.

Nessun commento:

Posta un commento