sabato 29 luglio 2023

Horoskopi i se e shtunë 29 Korrik 2023

Horoskopi i se 29/07/2023

Dashi

Nëse jeni ai që gjithmonë e vendos detyrën në radhë të parë, përpiquni të ndryshoni drejtimin. Ne po ecim drejt një stili të ri jetese, por në këto ditë një dashuri ka nevojë për verifikim.

Demi

Sot ju duhet të bëni gjithçka që eshtë e mundur që të përpiqeni të rigjeni energjinë, vullnetin dhe dëshirën për të bërë. Ndoshta ju ndjeni dëshirën për të ndryshuar ose për të udhëtuar, por dikush ziliqar ose nga xhelozia mund tju pengojë...

Binjaket

Nuk përjashtohet që në këtë moment të keni më shumë gjëra për të thënë. Forma fizike eshtë e nënshtruar dhe ju absolutisht nuk ndiheni sikur grindeni. Ka të ngjarë që do të duhet të bëni disa zgjedhje të rëndësishme brenda pak ditësh ...

Gaforrja

Çifte në krizë apo histori që kanë lindur së fundmi dhe që kanë lindur në ditët e fundit janë pak në rrezik, bëni kujdes. Projekte shtëpiake ose shpenzime për të mbajtur nën kontroll, mbërrijnë blerjet e shtrenjta, ditët e kursimit.

Luani

Dashuria zë vendin e dyte. Shpenzimet e tepërta ju shqetësojnë prej kohësh.

Virgjeresha

Herë pas here ju pajtoheni me disa momente ankthi, të cilët para dhe pas. Ne nuk duhet të mbyllemi në shtëpi ose të jemi pesimistë. Mbaj mend që vullneti mund të bëjë më shumë se yjet ...

Peshorja

Për disa duhet thënë se dashuria ka përjetuar një periudhë tensioni, çifte më të ndryshkur janë përballur me polemika të pafundme. Ndiheni më të shqetësuar.

Akrepi

Disa vështrime të karakterit tuaj rrezikojnë të krijojnë trazira në marrëdhëniet me të tjerët. Kini kujdes nga mosbesimi juaj, mund të digjni takime të reja.

Shigjetari

Mos merrni vendime dhe mos investoni shumë në forcën tuaj. Në dashuri jeni të padurueshëm sepse dëshironi gjithçka dhe menjëherë, ose kuptoni se si mendojnë ata që luajnë me zemrën tuaj.

Bricjapi

Nëse ka diçka që nuk shkon në dashuri, bëni kujdes, sepse mes ditës së sotme dhe të nesërmes mund të lindë një moment konflikti i fortë. Do të dëshironi të ndryshoni gjithçka, por tani nuk mund të lëvizni.

Ujori

Eshtë e detyrueshme të shmangni konfrontimet e drejtpërdrejta, veçanërisht të përpiqeni të pushoni pak më shumë. Do të vijë një ftesë dhe do të keni mundësinë të argëtoheni. Mos shkoni kundër vetes me çdo kusht.

Peshqit

Suksesi në marrëdhëniet emocionale. Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar disa aspekte që ju duken të pakapërcyeshme!

Nessun commento:

Posta un commento