venerdì 28 luglio 2023

Horoskopi i se e premte 28 Korrik 2023

Horoskopi i se 28/07/2023

Dashi

Ju jeni nën presion: ndonjëherë ndiheni sikur nuk keni stimuj, jeni plot gjëra për të bërë për të mbushur mendjen tuaj, por ndieni më pak kënaqësinë e të vepruarit. Në dashuri, xhelozia e moderuar dhe shmangni grindjet.

Demi

Ka ardhur koha e ngjarjeve, e emocioneve të mëdha. Mundohuni të jeni më të disponueshëm, duke përfshirë edhe kur bëhet fjalë për dashurinë, energjinë dhe pozitivitetin në punë.

Binjaket

Ju duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme pune, tani nyjet kanë ardhur në krye dhe eshtë e nevojshme të sqaroni se çfarë duhet të bëni, çfarë doni të vazhdoni dhe çfarë eshtë më mirë të largoheni.

Gaforrja

Favorizohen angazhime dhe aleanca të reja; nëse jeni duke kërkuar konfirmime të mundshme të punësimit. Atraksione shpërblyese për beqarët ...

Luani

Kujdesi nuk eshtë kurrë shumë dhe edhe sonte eshtë më mirë për ju që të qëndroni larg dallimeve në dashuri, puna eshtë plot tension dhe dashuria shpaguhet si rezultat.

Virgjeresha

Mundohuni të harroni atë që ka ndodhur në muajt e fundit: tensionet familjare, problemet në lidhje me shtëpinë dhe ndoshta edhe punën. Ankth në dashuri.

Peshorja

Fitoret e vogla në horizont mbani mend se nëse doni një biçikletë, atëherë duhet të pedaloni! Kjo eshtë arsyeja pse përballë zgjidhjeve, detyrave apo lajmeve të mira mund të lodheni më shumë seç duhet.

Akrepi

Jeni gati të ngjiteni në male dhe mos i nënvlerësoni takimet e reja. Mos e mbyllni veten dhe mbi të gjitha rrini me njerëz, projektet dhe propozimet favorizohen.

Shigjetari

Ditë vërtet e rëndësishme. Në dashuri eshtë e mundur të bësh veten të dëgjohet. Nëse doni të vazhdoni një projekt, këto janë ditët më të mira për tu organizuar.

Bricjapi

Duhet të jeni të kujdesshëm nëse po ndodh një krizë, ndoshta eshtë më mirë ta lini të kalojë nëse nuk dëshironi të ktheheni në të kaluarën e trishtuar. Komplikimet nuk mungojnë kurrë në punë.

Ujori

Për habinë për sa i përket dashurisë, dy javët e fundit mund të kenë sjellë tashmë disa përgjigje të rëndësishme. Promovimet vijnë së shpejti!

Peshqit

Ju rrezikoni të vendosni veten dhe marrëdhënien tuaj me të tjerët në krizë. Ju jeni të diskutueshëm, kontratat e reja për të diskutuar eshtë një shtytje dhe tërheqje e vazhdueshme!

Nessun commento:

Posta un commento