mercoledì 21 giugno 2023

Horoskopi i se e mërkurë 21 Qershor 2023

Horoskopi i se 21/06/2023

Dashi

Ata që vërtet nuk e durojnë më një njeri mund ta kenë dërguar tashmë në ferr, por vetëm përballë një njohjeje të re, eshtë më mirë të shikoni përreth, të rrini më shumë nëse jeni beqarë.

Demi

Ju nuk ndiheni në gjendje perfekte; përpiquni të harroni një vepër penale të pranuar disa ditë më parë, një person në vendin e punës po përpiqet të bllokojë idetë tuaja. Dashuria eshtë pak e konfliktuar dhe në zemrën tuaj ka konfuzion, disa çifte janë në krizë për këtë!

Binjaket

Kontrastet mund të shmangen. Mos veproni me nxitim.

Gaforrja

Zemra juaj eshtë më e qetë sesa ishte pak më parë. Jeni gati për të bërë zgjedhje të shkëlqyera, për të nisur rrugë të reja, por çdo ditë duhet të punoni shumë për të marrë atë që dëshironi.

Luani

Kjo eshtë një periudhë e punës së re, por pak e tensionuar për sa i përket ndjenjave: ka polemika të vogla për tu zgjidhur ose disa dyshime për tu zgjidhur. Këshilla eshtë që të mos jeni sipërfaqësorë në zgjedhjet tuaja dhe të reflektoni para se të veproni.

Virgjeresha

Vullneti i mirë për të bërë, rishfaqet. Pasdite e mërzitshme, duke u lëkundur në ajër.

Peshorja

Besoji vetes dhe lëre faktin. Një dashuri "e shurdhër" mund të ringjallet papritmas ...

Akrepi

Nëse në këtë periudhë jeni duke vlerësuar mundësi të reja për muajt e ardhshëm nuk keni gabim. Eshtë një ditë që vendos disa kufij vetëm nga pikëpamja fizike, kushtojini vëmendje lidhjeve me Binjakët dhe Shigjetarin.

Shigjetari

Eshtë në punë që nuk mendoni se keni referencat e duhura, mund të ndiheni të sulmuar nga jashtë ose në çdo rast nuk vlerësoheni për aftësitë tuaja reale. Në dashuri ka disa dyshime.

Bricjapi

Shërim i mirë i përgjithshëm. Dashuria zgjohet dhe kjo ditë mund të jetë shumë interesante.

Ujori

Situata e lëngshme, mundësia e përplasjes me dikë që do të jetë i dobishëm për ju në punë dhe që gjithashtu mund tju japë siguri në dashuri, eshtë një periudhë zgjedhjesh të rëndësishme.

Peshqit

Largohuni nga ata që duan tju bëjnë zemërimin. Dikush lëshon shqetësim te partneri, të tjerët mendojnë për një tradhti.

Nessun commento:

Posta un commento