giovedì 22 giugno 2023

Horoskopi i se e enjte 22 Qershor 2023

Horoskopi i se 22/06/2023

Dashi

Mundohuni të mos përfshiheni në situata komplekse, mendoni për punë e cila veç të tjerash tani mund të organizohet më mirë pasi keni ide të mira që rrotullohen në mendjen tuaj!

Demi

Lëreni veten, kjo ditë ka lindur dhe mund të krijohen situata që sjellin avantazhe dhe propozime. Takime pasdite, sukses dhe sharm! Projektet afatgjata të preferuara.

Binjaket

Shmangni marrjen e pozicioneve të ngurta, edhe ndaj vetes. Eshtë një turmë bashkëpunëtorësh, në dashuri njeriu duhet të ndalet dhe të flasë.

Gaforrja

Ju jeni të shqetësuar gjatë këtyre orëve. Pasdite e mërzitshme, duke u lëkundur në ajër.

Luani

Situata pozitive për para: favorizoni blerjet. Dita që premton të rikuperojë një marrëdhënie dashurie, nëse eshtë e nevojshme.

Virgjeresha

Do të dini të organizoheni më mirë, por dukeni pak të pakënaqur me një çështje pune, pagesa të vonuara. Për arsye të ndryshme, mund të zemëroheni me një njeri ose të shfaqni qëndrime të padurueshme.

Peshorja

Ju ka të ngjarë të shqetësoheni për një përgjigje që nuk vjen. Nëse nuk jeni dakord për një kompromis mund të humbni kohë në dashuri.

Akrepi

Situata do të jetë e mirë për sa i përket kontakteve. Shumë ide të mira, largime të mira që ndodhin në këtë periudhë.

Shigjetari

Kushtojini vëmendje investimeve: mos bëni gjëra që nuk i kuptoni dhe nëse keni kohë, studioni pak më herët. Për dashurinë ka shumë përpjekje.

Bricjapi

Sot ju jeni të prekshëm nga argumentet dhe nëse dashuroni dikush ju merr me kokë mund të përgjigjeni keq. Në punë do të dëshironi të kishit më shumë hapësirë sepse ndiheni të nënvlerësuar ...

Ujori

Mbyll atë që nuk të intereson dhe që të sëmur, ëndërron një ndryshim jete që tani për tani nuk mund të arrihet. Dikush po pret përgjigjen tuaj ... do të jetë dashuri?

Peshqit

Ju jeni shumë të forcuar në këtë ditë; duhet guxim për tu përballur me një provë që të vë kjo periudhë, duhet të jesh shumë i fortë. Kini kujdes nga keqkuptimet në dashuri, përpiquni të qëndroni të qetë dhe mos e teproni. Nëse një histori dashurie nuk funksionon, ju mund të propozoni një mundësi tjetër.

Nessun commento:

Posta un commento