sabato 20 maggio 2023

Horoskopi i se e shtunë 20 Maj 2023

Horoskopi i se 20/05/2023

Dashi

Dita e përgjithshme e vlefshme. Në dashuri përballeni me ndryshimet që mendoni se janë të domosdoshme, sepse njohuritë tuaja me të vërtetë mund të vlejnë shumë gjatë kësaj kohe.

Demi

Veçanërisht nëse jeni i ri nuk dukeni shumë të bindur për atë që dëshironi të bëni në të ardhmen; në dashuri ka njëfarë pavendosmërie apo dyshimi për ta mbajtur nën kontroll.

Binjaket

Dashuria eshtë bindëse: nëse jeni vetëm, ftoni personin që ju pëlqen. Një lajm i mirë gjatë rrugës!

Gaforrja

Ju nuk keni nevojë të merrni gjak të hidhur, mos u bëni melankolik apo nervoz. Në dashuri ju duhet kohë ...

Luani

Sot duhet të jemi të kujdesshëm. Konfuzion në dashuri, ju dukeni të detyruar të bëni gjëra që nuk ju pëlqejnë ...

Virgjeresha

Situata që duhet të merret me pincë. Ka kaq shumë gjëra për të bërë ose diftuar që papritmas të ndjeheni të humbur.

Peshorja

Ka të ngjarë që të takoni personazhe që janë pak të çuditshëm ose që ju bëjnë të humbni durimin. Tani nuk është e nevojshme të mendoni për të kaluarën. Nëse takoni një person të vështirë, mos shpresoni se ai do të ndryshojë personalitetin e tij.

Akrepi

Jeni të favorizuar në biznes, udhëtime dhe kontrata, por përpiquni të mos e teproni. Në dashuri ka një kapacitet të madh për të dashur ...

Shigjetari

Megjithëse keni bërë një përparim të rëndësishëm në një histori, ka ende disa pengesa për të kapërcyer. Ne kemi nevojë për të bërë plane afatgjata, sonte nuk eshtë e përshtatshme të qëndrojmë në orët e vogla, vonesat.

Bricjapi

Historitë e dashurisë të lindura në javët e fundit janë të rëndësishme, ka ardhur koha e duhur për tju bërë të ndiheni. Sot eshtë një ditë e shkëlqyer.

Ujori

Ju dëshironi të largoheni për vende të reja, një qëllim eshtë në horizont, i arritshëm edhe në dashuri. Ujori do të donte të jetonte gjithmonë kundër baticës por kjo eshtë e vështirë!

Peshqit

Dita përcakton një gjendje energjie të madhe dhe avantazh të madh. Ndoshta pasione të mira, mos i humbni ato, takime të reja interesante.

Nessun commento:

Posta un commento