domenica 21 maggio 2023

Horoskopi i se e diel 21 Maj 2023

Horoskopi i se 21/05/2023

Dashi

Duhet të përpiqesh të pushosh më shumë, duke marrë përsipër problemet e të gjithëve nuk eshtë zgjidhja e duhur. Për disa kohë tani gjithçka ka ndryshuar dhe disi duhet të përpiqeni të rigjeni qetësinë e brendshme.

Demi

Një majë fermenti që sjell edhe pak lodhje, ju keni ndjenjën të mos jeni në gjendje të bëni gjithçka. Dikush ka qenë viktimë e një dashurie, përpara se të lini një histori që vazhdon prej disa kohësh, mendoni mirë.

Binjaket

Do të kaloni fazën e mërzisë dhe provat që duhen ndërmarrë ... Një dëmshpërblim do të ishte i nevojshëm në dashuri, tani doni siguri.

Gaforrja

Sot një situatë e shkëlqyer në frontin e familjes. Të gjitha historitë që lindin në këtë moment mund të bëhen diçka reale dhe konkrete.

Luani

Ndalimi në këtë periudhë është i gabuar. Dashuria kërkon më shumë vëmendje.

Virgjeresha

Jepni hapësirë njerëzve që ju interesojnë. Mëngjesi mund të jetë më i paefektshëm, por pasdite një dozë e mirë e energjisë kthehet, shumë gjëra për të bërë!

Peshorja

Padyshim një ditë e këndshme edhe për të provuar një dashuri. Nëse prishet një marrëveshje, kjo eshtë më mirë, duhet të filloni të mendoni për të ardhmen në mënyrë më aktive, më me përgjegjësi. Dallimet me Peshqit.

Akrepi

Vëmendja, mungesa e mirëkuptimit të ndërsjellë i bën lidhjet kritike, veçanërisht ato jozyrtare. Ju jeni zënë në një çështje familjare për tu zgjidhur.

Shigjetari

Ditë e rëndësishme. Dashuria ok: jeni më të kuptueshëm, por mund ti thoni lamtumirë asaj që nuk ju pëlqen më. Lajme nga jashtë, nga qytete të tjera dhe udhëtime të preferuara.

Bricjapi

Mos e lini pas dore pushimin dhe masat që ju lejojnë të rigjeni energjinë. Risitë janë të përqendruara në fushën praktike. Në dashuri, rreziku eshtë të argumentosh edhe për arsye të parëndësishme.

Ujori

Do gjë që ju mund të bëni në këtë periudhë do tju japë perspektivë të jashtëzakonshme. Kaloni nëpër një fazë të rimëkëmbjes emocionale dhe personale, do të shihni që do të përmirësohet.

Peshqit

Sot ju dukeni veçanërisht nervoz, i trazuar. Kishte arsye për polemikë, sot përpiqet të vendosë një gur në gjithçka që ka ndodhur. Ndaloni herë pas here dhe kërkoni relaksim.

Nessun commento:

Posta un commento