mercoledì 24 maggio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 24 Maj 2023

Horoskopi i se 24/05/2023

Dashi

Sot ekziston një situatë shumë harmonike. Nëse jeni beqarë shikoni mirë sepse ka nga ata që ju kërkojnë. Mos i nënvlerësoni takimet e reja, eshtë e drejtë të tregoheni të kujdesshëm por të mos i tejkaloni.

Demi

Miqësitë përmirësohen. Ju do të arrihet nga një pjesë shumë e veçantë e informacionit. Koha për të zhvilluar projekte të reja.

Binjaket

Problemet e punës do të zgjidhen së shpejti. Epo dashuri: Takime të mundshme të reja.

Gaforrja

Eshtë një ditë që ju gjen të kapur pas shumë gjërave, jeni vonë për gjithçka. Në dashuri shmangi tensionet dhe konfrontimet e drejtpërdrejta.

Luani

Zgjedhje të rëndësishme do tju vendosin në gjendje të merrni shumë projekte nga vendi. Për dashurinë, shanse të mira për beqarët që nuk duan të qëndrojnë beqarë.

Virgjeresha

Ju po kaloni një periudhë kurioze të jetës tende , nuk dini nëse do të vazhdoni ose do të ktheheni përsëri. Kohët e fundit keni pasur shumë shqetësime.

Peshorja

Ju mund të arrini nivele të shkëlqyera në një nivel profesional dhe ekonomik. Çifte e krijuara bëjnë plane për të ardhmen.

Akrepi

Kini kujdes nga paratë, mos u besoni atyre që ju japin shumë pak. Ju dukeni më nervozë, më të hutuar. Një ditë që përfshin disa momente të vogla tensioni.

Shigjetari

Tensionet në biznes dhe situatat e parave. Ju mund të ndiheni të lodhur ose të pamotivuar, një ndjenjë që do të kalojë sonte!

Bricjapi

Nëse një dashuri nuk funksionon, mund ta veni në dyshim. Kur të ktheheni në shtëpi, mendimet tuaja duhet ti kushtohen familjes. E them këtë sepse ju keni menduar vetëm për punën për një kohë të gjatë!

Ujori

Eshtë një ditë e çuditshme, që nga mëngjesi mund të ndiheni nervoz, i padisponueshëm. Mos tërhiqni polemikën në dashuri.

Peshqit

Vëmendje në marrëdhëniet e punës, në marrëdhëniet me të tjerët; do të jeni më pak të përgjegjshëm. Në dashuri do të luteni dhe ndoshta sonte mund të jepni edhe një justifikim për të shmangur një takim.

Nessun commento:

Posta un commento