martedì 23 maggio 2023

Horoskopi i se e martë 23 Maj 2023

Horoskopi i se 23/05/2023

Dashi

Kontrolloni edhe shpenzimet tuaja. Ditë e trazuar, shumë angazhime.

Demi

Ka diçka që nuk shkon: ju mund ti jepni hapësirë të gjitha gjërave që ju pëlqejn, por kini kujdes të mos lejoni që të tjerët tju prishin asgjë. Tani më shumë se kurrë ju duhet të shfaqeni energji. Eshtë gjithashtu e rëndësishme të mbani nën kontroll shpenzimet tuaja ...

Binjaket

Në dashuri, pak dyshime e mbajnë qetësinë. Mos e shtyni shumë trupin tuaj.

Gaforrja

Ju do ti bëni vetes një dëm të keq duke mos i besuar një personi që dëshiron tju bëjë një propozim sot; kundërpërgjigje dhe emocione të mira, në familje ka një problem me një të afërm. Mos nënvlerësoni biznesin e ri ose propozimet personale.

Luani

Tani për tani mbase duhet ti kushtoni më shumë kohë vetes! Ka një lodhje të madhe që ndjen që nga orët e para të mëngjesit, mos u armatos në polemika të panevojshme, në këtë moment dashurisë i mungojnë stimujt.

Virgjeresha

Sot duhet ti kushtoni më shumë kohë dashurisë; ftesat nga një mik, ju do të duhet të lëvizni. Ka disa llogari në pritje për tu rishikuar, ju do të doni të hiqni dorë nga gjithçka, por tani për tani nuk eshtë e mundur.

Peshorja

Ju do të bëni zgjedhje vendimtare për çështje të rëndësishme. Ditë e këndshme edhe për të nisur një aventurë apo për të jetuar një ndjenjë ditës.

Akrepi

Mos e nënvlerësoni një njohje të re; një dashuri këto ditë duhet të trajtohet më mirë; edhe nëse e doni shumë partnerin tuaj, ndërlikimet janë të shumta. Pranoni një angazhim edhe nëse nuk ju duket.

Shigjetari

Nëse keni të bëni me Binjakët dhe Luanin sot fat të dyfishtë. Unë do të thoja që kurrë si në këtë moment dashuria nuk mund të bëhet e bukur nëse hesht, në fakt disa polemika duhen shmangur.

Bricjapi

Mirë mesimet dhe puna, por kushtojini vëmendje shpenzimeve. Nëse keni stres të grumbulluar, shmangni hedhjen e tij në personin që doni, ditë pozitive.

Ujori

Nëse keni bërë të njëjtën punë për vite me radhë, ka ndryshime në sy, ka nga ata që duan ose duhet të ndryshojnë shoqërinë ose grupin, nuk çlirojnë tensionin në dashuri, një ditë me çelës të ulët. Unë do të rekomandoja të bëni vetëm gjërat që janë të rëndësishme dhe që ju interesojnë më shumë.

Peshqit

Shenja të lajmeve të mira, por në planin afatgjatë. Ka nga ata që punojnë me partnerin në një projekt, dashuri të reja të mundshme.

Nessun commento:

Posta un commento