sabato 1 aprile 2023

Horoskopi i se e shtunë 1 Prill 2023

Horoskopi i se 01/04/2023

Dashi

Kjo eshtë një ditë e veçantë, dikush do tju shtyjë të bëni diçka që nuk e dëshironi, në fund ju bini në këmbë. Mos i nënvlerësoni ndjenjat, por mos u përmbaheni njerëzve që nuk e meritojnë besimin tuaj. Takime të reja të mundshme ...

Demi

Historitë e dashurisë që nuk llogariten do të vihen në dyshim; keni vendosur të mos humbni kohë me njerëz që nuk meritojnë vëmendje. Shpenzimet në rritje: Kërkoni një mënyrë për të balancuar të ardhurat tuaja.

Binjaket

Ju jeni padyshim më i fortë gjatë mbrëmjes. Ditë e favorshme në sferën e dashurisë.

Gaforrja

Kujdes nëse historia juaj eshtë në krizë. Duhet të kujdesesh edhe pak për palestrën tënde.

Luani

Jeni gjithmonë kaq të vëmendshëm ndaj çështjeve dhe përgjegjësive familjare, saqë ndonjëherë harroni nevojat tuaja më të rëndësishme. Vendimet për një shitje ose një blerje, në këtë periudhë ju duhet të ekuilibroni disa llogari në pritje me të kaluarën.

Virgjeresha

Unë besoj se shumë do të kenë tani një qëllim për tu ndjekur. Vazhdimisht ju thonë mos e bëni këtë ose mos e bëni atë ... Nëse dëshironi, mendoni më shumë.

Peshorja

Mbrëmje plot emocione. Tensionet kapërcehen sonte kur mbërrin një lajm i mirë.

Akrepi

Nuk eshtë një situatë e vështirë, por eshtë e qartë se prej disa muajsh ju jeni nënshtruar sprovave të vazhdueshme personale, familjare dhe fizike. Në dashuri, nuk lejoni përjashtime dhe kërkoni përgjigje të menjëhershme.

Shigjetari

Eshtë koha për të provuar kontakte të reja, udhëtime të ardhshme për arsye familjare. Ju duhet të shmangni shqetësimin shumë për detajet, të jeni më tolerantë ...

Bricjapi

Mëngjesi i nënshtrohet stresit të fortë, ju keni një rënie të lehtë trupit. Nëse dikush që ju intereson nuk e mban një premtim, ju gjithashtu mund ta likuidoni atë ...

Ujori

Në familje ka më shumë qetësi, por në dashuri koha eshtë e shkurtër, ndoshta duhet të merreni me diçka tjetër, me para, me çështje praktike në përgjithësi. Kjo ditë nuk shkëlqen, por nuk është e vështirë të përballesh, thjesht duhet të pastrosh të kaluarën ...

Peshqit

Nuk duhet të nënvlerësoni një histori të re dashurie, një njeri Demi ose Virgjëresha mund të jetë pranë jush në një projekt të rëndësishëm. Inovacionet favorizohen, një ftesë e papritur pasdite, edhe trupi po rikuperohet.

Nessun commento:

Posta un commento