domenica 2 aprile 2023

Horoskopi i se e diel 2 Prill 2023

Horoskopi i se 02/04/2023

Dashi

Në dashuri mund të rikuperoni një tension të lindur ditët e kaluara. Ju mund të kapërceni çdo lloj qëndrueshmërie, por kjo kërkon diplomaci dhe takt, jeta juaj po ndryshon dhe tani ju jepni më shumë rëndësi për gjërat e vogla.

Demi

Tensionet dhe disa përplasje, shmangin çdo lloj provokimi. Në dashuri, mungesa e qartësisë mund të shkaktojë fraktura të pariparueshme.

Binjaket

Këtu eshtë një ditë fituese, një qiell i bukur. Sa i përket dashurisë, po vjen koha që ju të keni një sukses të merituar.

Gaforrja

Dashuria e një personi të dashur do të vijë në kohën e duhur dhe kjo periudhë eshtë e dobishme për të treguar se çfarë vleni, ditë për tu shfrytëzuar. Sot një intuitë e mirë mund tju shpëtojë nga një aksident diplomatik. Mosmarrëveshja me një Luan.

Luani

Asnjëherë mos merrni asgjë të mirëqenë. Disa bezdi të vogla ose shqetësime sezonale për të shmangur.

Virgjeresha

Ata që tashmë kanë një histori të rëndësishme do mund ta rikonfirmojnë atë, edhe mund të ketë vendime për të marrë në çift. Ju duhet të përpiqeni të mbroni veten, ditën e përgjithshme të favorshme.

Peshorja

Së shpejti do të ketë një konfirmim, mos u shqetësoni. Të gjitha udhëtimet janë të preferuara dhe do të ketë një takim të veçantë ...

Akrepi

Ditë e bukur, e rëndësishme, dikush do të rizbulojë dashurinë. Ndjeni brenda jush dëshirën për tu rikthyer në lojë; mëngjesi eshtë i shqetësuar, pasditja shumë më e qetë.

Shigjetari

Në dashuri mund të bëni edhe disa premtime. Mundohuni të jeni më të disponueshëm sepse në këtë periudhë mund të shfaqen mundësi të privilegjuara.

Bricjapi

Ka më shumë dëshirë për të bërë, më shumë dëshirë për tu takuar. Ekziston një mundësi e bukur për shpengim.

Ujori

Të ndihesh pak i shqetësuar ose nervoz eshtë pothuajse normale. Rënie fizike në mbrëmje.

Peshqit

Ende nuk dukeni shumë të qetë, probleme me mjedisin përreth jush. Mundohuni të mos e harroni vëmendjen e dëshirës për tu dashuruar përsëri, disa beqarë janë shumë të dëshpëruar nga situatat e kaluara.

Nessun commento:

Posta un commento