mercoledì 26 aprile 2023

Horoskopi i se e mërkurë 26 Prill 2023

Horoskopi i se 26/04/2023

Dashi

Ngjarjet e lumtura familjare mund të jenë edhe për njerëzit përreth jush. Në dashuri do të përfshiheni më shumë, të ngazëllyer.

Demi

Eshtë një njeri që nuk e kuptoni më, ose për arsye pune ose personale keni shumë mendime dhe kjo nuk ndihmon në mirëkuptimin e çiftit. Në mëngjes tashmë jeni inatosur pa bërë askush asgjë për tju nervozuar, stresi për ta shkarkuar.

Binjaket

Ditë e mirë: brenda dy muajve të ardhshëm mund të merrni një lajm të mirë. Nëse dëshironi, mund të fitoni një pozicion të ri.

Gaforrja

Nëse ka pasur një konflikt, duhet të përpiqesh ta zgjidhësh, nuk mund të vazhdosh kështu në punën tënde, mund të kërkosh një mjedis të ri ku të operosh; në dashuri dëshironi mbrojtje.

Luani

Ka ardhur koha të themi se si mendoni, ditë zbavitës, ju mund të pohoni arsyet tuaja, dëshirën për ndryshim shumë të lartë! Në këtë periudhë, idetë e reja duhet të futen në tuba.

Virgjeresha

Takimet e reja mund të vlejnë shumë dhe më të rinjtë bien në dashuri brenda natës, kjo ditë i bën të gjithë të lindurit e shenjës tuaj më të disponueshëm, të dashur dhe padyshim pozitiv.

Peshorja

Ditë e rëndësishme për punë. Mundohuni të shmangni tensionin, ju jeni më pak i mbyllur në vetvete dhe kjo ndihmon nëse keni ndërmend të rikuperoni një dashuri.

Akrepi

Kjo është një kohë e mirë për të kërkuar perspektivat e reja të punës nëse dëshironi. Ju jeni shëruar edhe nga një shqetësim i vogël trupit, po fitoni përsëri. Dilni me idetë e mira që keni në mendje. Udhëtime dhe transferta të rëndësishme. Paqja e krijuar në dashuri.

Shigjetari

Në dashuri duhet të kompensoni kohën e humbur. Për disa do të ketë së shpejti projekte të reja pune që do të realizohen me përkushtim dhe guxim.

Bricjapi

Sot eshtë një ditë e vlefshme për këdo që ka një veprimtar të pavarur. Shërimi i ndjenjave.

Ujori

Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar një çështje biznesi. Çdo gjë që lind gjatë ditës së sotme eshtë e dobishme. Situatë e mirë edhe nëse e shihni veten duke luftuar për vullnetin tuaj.

Peshqit

Mbani qetësinë tuaj por kini kujdes nga një njeri që mund tju bëjë të nervozoheni. Ka shumë tension nervor të shkaktuar nga fakti se ka shumë gjëra për të bërë së fundmi...

Nessun commento:

Posta un commento