martedì 25 aprile 2023

Horoskopi i se e martë 25 Prill 2023

Horoskopi i se 25/04/2023

Dashi

Përkundrazi një ditë e mire, nuk duhet të harrojmë se mbetet një nga shenjat më të hapura për të ndryshuar, gjithçka po ndryshon rreth jush. Në dashuri jeni të favorizuar.

Demi

Mënyra e vetme për të bllokuar këtë evolucion të mrekullueshëm që ju shqetëson eshtë të ngecni në situata ose njerëz që nuk ju interesojnë më. Ju do të keni mundësinë për të gjetur mbështetje dhe mbrojtje, por gjithçka fillon në një mënyrë të vështirë dhe do të duhet të punoni shumë për të marrë.

Binjaket

Jeni jashtë formës, shmangni përpjekjet e tepërta mendore. Rënie e lehtë e pasionit.

Gaforrja

Duhet të jeni të kujdesshëm me ata që ju rrethojnë. Kaloni kohë në aktivitet fizik eshtë e rëndësishme dhe ju e dini atë.

Luani

Takimet që zhvillohen në këtë periudhë janë të rëndësishme. Sot ju jeni duke rifituar vullnetin për të vepruar.

Virgjeresha

Ditë që përfundon me stil. Besoj se shumë persona të shenjës tuaj po e arrijnë këtë moment dhe kanë propozime të shkëlqyera për të ardhmen.

Peshorja

Çifte e sapo lindura duhet të fillojnë të bëjnë plane afatgjata. Mundohuni të rigjeni palestrën.

Akrepi

Eshtë një ditë plot tension dhe e rëndë, ju shqetëson aspekti i përgjithshëm ekonomik, zgjedhjet afatshkurtra në çift, lajmet sentimentale. Ndoshta mendimet tuaja janë diku tjetër, ju jeni të tensionuar, por shtireni te papritur.

Shigjetari

Ditë e gjallë, mbase shumë e tensionuar. Nuk do të ketë siklet për të bërë një zgjedhje, disa pavendosmëri mbeten të dashuruara ose nuk keni më besim tek dikush.

Bricjapi

Situata e afeksioneve familjare eshtë më e qëndrueshme. Në një fushë të jetës tuaj duhet të filloni nga e para, mund të kaloni një provë, ndiheni më mirë.

Ujori

Në dashuri aq shumë ankth, ju prisni që dikush të bëjë një hap përpara ose të pranoj për ndonjë qëndrim të gabuar. Pasdite nuk duhet të ekzagjeroni shumë përpjekjet, këmbët dhe shpina janë pika të dobëta. Shpenzimet e tepërta shtëpiake.

Peshqit

Retë e zeza janë tretur. Lajme të rëndësishme në dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento