venerdì 24 marzo 2023

Horoskopi i se e premte 24 Mars 2023

Horoskopi i se 24/03/2023

Dashi

Ditë e vlefshme, dashuria në shërim. Tani mund të bëhen kërkesa të rëndësishme për të ardhmen.

Demi

Disa nga projektet tuaja dhe disa nga iniciativat tuaja të nisura në të kaluarën kanë qenë paksa shumë të lodhshme. Mos mendo se eshtë dashuri ajo ndjenjë që ndjen ndaj dikujt që të ka lënduar, eshtë vetëm krenaria e plagosur që flet!

Binjaket

Studim i mirë dhe aktivitet praktik. Kontakte me fat! Një ditë që sjell marrëdhënie. Pika historike e Shigjetarit, bëni kujdes me një Akrep.

Gaforrja

Në këtë moment të veçantë ju drejtoheni nga një situatë e mirë që mund të ndihmojë gjithashtu për të kapërcyer polemikat dhe pengesat në punë. Dashuria në shërim, ju gjithashtu mund të peshkoni një njeri nga e kaluara.

Luani

Shpërblimi i punës nëse merrni zënë. Sa i përket dashurisë, ju jeni më të disponueshëm, pengesa ose vonesa për tu marrë parasysh. Shpenzimet jane shumë.

Virgjeresha

Në këtë ditë duhet të organizoheni mirë, përndryshe rrezikoni vetëm të humbni kohë. Miqësi të rëndësishme me lajme që gjithashtu mund të çojnë në zgjedhje impulsive, inovative!

Peshorja

Agjitacioni nuk largohet, do të dëshironi të ndryshonit punë ose njerëzit që ju rrethojnë, por eshtë e vështirë në këtë periudhë të arrini atë që dëshironi. Sot, konfuzioni mbretëron suprem.

Akrepi

Jeni në rikuperim, por nëse ditët e fundit ka pasur probleme pune apo personale duhet të jeni të kujdesshëm, vazhdoni me provokimet e periudhës, ju lutem!

Shigjetari

Eshtë e lehtë të ndihesh nervoz, i mërzitur, edhe intolerant. Në një mosmarrëveshje mos u përpiq me çdo kusht të provosh se ke të drejtë, nuk ia vlen.

Bricjapi

Studentët e preferuar dhe të gjithë njerëzit që duhet të përballen me teste. Mendoni nëse do të planifikoni investime, ato janë shumë të favorizuara tani.

Ujori

Bëni kujdes në çështjet e përditshme, mos dilni nga rruga. Ju jeni shumë i zemëruar sepse dikush nuk dëshiron të njohë vlerën tuaj, sukseset tuaja: përpiquni të jeni të qetë.

Peshqit

Sa i përket dashurisë, situata sot eshtë e përfshirë. Reagimet pozitive në biznes, shpërblimet dhe kënaqësitë materiale ju presin.

Nessun commento:

Posta un commento