giovedì 23 marzo 2023

Horoskopi i se e enjte 23 Mars 2023

Horoskopi i se 23/03/2023

Dashi

Situata e përgjithshme eshtë e favorshme, por kjo ditë duket paksa dembel. Nëse marrëdhënia juaj e dashurisë eshtë e shëndetshme, do të jetë vetëm një çështje që të përballeni me disa shqetësime...

Demi

Nuk i kushtoni hapësirë të mjaftueshme dashurisë sepse jeni shumë të zënë me punë ose çështje personale. Ju duhet të heqni qafe disa peshë.

Binjaket

Eshtë një periudhë në të cilën në fushën e punës mund të ketë njëfarë sigurie, varet nga rrethanat, por disa kërkesa do të plotësohen. Eshtë e mundur që në këtë ditë të jeni shumë të mërzitur ose nervozë me të afërmit ose të dashurit; negociatat me vonesë, mos u lodhni.

Gaforrja

Nëse duhet të merreni me fjalime disi të rëndësishme, ndoshta eshtë më mirë të vazhdoni sot. Shmangni të flisni shumë për projektet tuaja sepse dikush mund tju ketë zili.

Luani

Ashtë një ditë më e mirë. Progres i papritur në sektorin ekonomik. Ata që kanë hapur një biznes kohët e fundit mund të kenë surpriza, çmime dhe promovime të mira për ata që meritojnë.

Virgjeresha

Tendenca për të shpenzuar më shumë para, ose ka projekte që duhet të vazhdoni, ose ndoshta duhet të paguani për një riparim. Veproni me arsye të shëndoshë, dhe veçanërisht në këto ditë mos e mbingarkoni trupin tuaj, pikat e dobëta të kyçeve.

Peshorja

Kjo ditë ka lindur me disa probleme të vogla dhe mund të shkaktojë një rënie të papritur të energjive jetike. Kini kujdes të mos paraqitni keq gjërat, mos e mbivlerësoni një njeri.

Akrepi

Situata të dobishme. Dikush do të takojë dikë në një qytet tjetër dhe do të dashurohet marrëzisht! Por kini kujdes të mos bëni ndonjë gabim për të cilin mund të pendoheni më vonë...

Shigjetari

Ju nuk e kuptoni qëndrimin e një personi në vendin e punës, nuk e dini nëse ai eshtë në krahun tuaj apo jo. Ka të ngjarë të ndiheni shumë të lodhur këto ditë: nuk eshtë e lehtë të rikuperohet.

Bricjapi

Ka më shumë stabilitet dhe kjo eshtë një ditë e mirë për të folur për biznesin, për të takuar partnerë dhe bashkëpunëtorë. Rinovimet e mundshme.

Ujori

Një ditë e lodhshme, mbase sepse nuk keni pasur asnjë moment paqe ditët e fundit. Kjo ditë është e çuditshme, duket se shumë komplikime të mbetura të forta në të kaluarën, papritmas mund të kthehen në jetën tuaj, por ju ftoj të mos diskutoni.

Peshqit

Ju keni qenë duke punuar shumë gjatë muajve të fundit, por dikush nuk e kuptoj se çfarë vleni. Ndonjëherë pyesni veten nëse keni vërtet jetën që dëshironi!

Nessun commento:

Posta un commento