mercoledì 29 marzo 2023

Horoskopi i se e mërkurë 29 Mars 2023

Horoskopi i se 29/03/2023

Dashi

Rënie e lehtë nga pikëpamja fizike, por më shumë se gjithçka tjetër ka një pakënaqësi të caktuar në lidhje me punën. Eshtë e mundshme që në këtë periudhë të ndieni pak padurim, parehati: do të doni të kishit më shumë dashuri.

Demi

Jeni duke pritur që një problem të zgjidhet, diçka ka ndryshuar në vendin e punës ose referencat rreth tij kanë ndryshuar. Në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm, një marrëdhënie që dukej si pikë referimi tashmë mund të ndryshojë.

Binjaket

Sot diçka nuk eshtë në rregull, vonesa të mundshme. Krah në punë dhe jo per fajin e juaj.

Gaforrja

Sot keni njëfarë pasigurie. Në punë, përpiquni të rishikoni atë që keni lënë prej kohësh e papërfunduar!

Luani

Nervozizëm, nëse jeni duke përjetuar një ndryshim mbani mend që e doni ju. Nëse partneri thotë se jeni i pakapshëm, nuk ka gabim, sot nuk dini si mendoni!

Virgjeresha

Kërkohet prania e familjes për të zgjidhur një problem, vendimet në shtëpi ose zhvendosjen. Dashuria jo shumë aktive gjithashtu sepse dikush duket se nuk i kupton nevojat tuaja.

Peshorja

Do të arrini të kapërceni disa vështirësi në nivel familjar; kjo periudhë ndihmon ata që kanë një kauzë të hapur prej muajsh. A jeni gati të shfrytëzoni një shans në profesion? Do të vijë menjëherë në këto ditë dhe mund të jetë në lidhje me dashurinë.

Akrepi

Në dashuri, ju i nxisni ujërat dhe atëherë nuk dini si ti qetësoni, kini kujdes nëse ka dy histori në rrugën e duhur, mbani qetësinë. Çfarëdo që të bëni, gjëja e rëndësishme eshtë të bashkoheni me njerëzit e duhur. Kushdo që sapo ka nisur një projekt të ri me një partner apo partner duhet të jetë i kënaqur në fillim!

Shigjetari

Në fushën e punës po përjetoni një gjendje te re ose pritjeje, mos nënvlerësoni detyrat e reja. Kujdes nga palët e treta të pakëndshme.

Bricjapi

Situatë mjaft e tensionuar; ju jeni vetë duke marrë vendime, ngarkesën e punës. Mundohuni të mos merrni në telashe duke thënë fjalë të gabuara!

Ujori

Nëse keni një biznes punonjësish dhe po kërkoni përmirësim, atëherë tani eshtë koha për të kërkuar aleanca produktive. Nëse jeni vetëm, tani do të duhet të gjeni përsëri dashuri, ti besoni personit që doni më shumë ...

Peshqit

Ndonjëherë keni nevojë për konfirmim, ju merrni një mendim shumë pak. Duke përfituar nga ndjeshmëria juaj, dashuria për të panjohurën, mund të mendoni të bëni një udhëtim.

Nessun commento:

Posta un commento