martedì 28 marzo 2023

Horoskopi i se e martë 28 Mars 2023

Horoskopi i se 28/03/2023

Dashi

Në dashuri nuk jeni i bindur, tensionet dhe xhelozitë, dyshimet tashmë kanë lindur për disa ditë; periudha mbetet e mirë sepse megjithatë ju vendosni, brenda ose jashtë! Jeni në mosmarrëveshje me njerëz, punën e të cilëve nuk e miratoni; nëse ka pasur një mbyllje të punës dhe ju duhet të vazhdoni me projekte të reja, mos u shqetësoni nëse gjithçka eshtë e heshtur tani për tani.

Demi

Nuk keni kohë për të humbur, përgatiteni revanshin tuaj personal tani. Ndjeni përgjegjësi të ndryshme mbi supet tuaja.

Binjaket

Vlerësoni të gjitha situatat me qetësi. Erdhi koha për të bërë të ndjeheni në punë ...

Gaforrja

Kjo ditë fillon e qetë, ndoshta sepse edhe ju ndiheni veçanërisht të lodhur dhe nervozë. Në familje për shkak të punës apo pasigurive praktike mungon dashuria ose flasim më pak për gjëra më të rëndësishme. Gjeni një lidhje të përbashkët!

Luani

Eshtë një ditë paksa e komplikuar, gjithçka po lëviz rreth jush, por duhet të vlerësoni mirë. Nëse prej disa kohësh në familje po zvarriten debatet apo tensionet, duhet të bëni kujdes, sepse tani nuk duron dot askënd, duhet nisur nga e para.

Virgjeresha

Eshtë koha e duhur për ta bërë veten të admiruar. Duke u shfaqur përreth, duhet të vini re nëse njerëzit ju shikojnë më nga afër, ju bëheni sërish protagonist. Këto ditë janë gjithashtu më interesante për të udhëtuar, ndoshta për arsye pune. Dhe do të jetë aktiviteti që do të ndryshoj.

Peshorja

Shumë vëmendje. Në dashuri mund të hutoheni.

Akrepi

Për ata që janë të qetë në dashuri, ata mund të befasohen kur shohin se diçka lëviz. Kushte të dobishme për ata që duan të nënshkruajnë një kontratë.

Shigjetari

Askush nuk ju pengon në këtë ditë. Për çifte e qëndrueshme që vijnë fëmijë ose një shtëpi të re; aktivitete të reja shpërblehen veçanërisht nëse jeni duke kërkuar konsensus.

Bricjapi

Nëse jetoni një marrëdhënie të qëndrueshme, mos u tërhiqni në vetvete dhe jepini më shumë disponueshmëri partnerit. Nëse mendoni se keni probleme me njerëz që janë të afërm ose bashkëpunëtorë, drejtojuni atyre drejtpërdrejt.

Ujori

Tension, krizë dhe përplasje vendimtare, Ujori thuhet se eshtë një lloj mjaft "elektrik". Mos e humbni dëshirën për tu rikuperuar, në dashuri ju dukeni të pavendosur.

Peshqit

Ditë e rëndësishme. Sa i përket dashurisë, favorizoni të rinjtë, por edhe ata që janë vetëm për një kohë të gjatë.

Nessun commento:

Posta un commento