martedì 21 marzo 2023

Horoskopi i se e martë 21 Mars 2023

Horoskopi i se 21/03/2023

Dashi

Fat në rritje, marrëveshje të reja të mira. Në dashuri ju jeni më bindës dhe, nëse zemra juaj eshtë vetëm, lajmet e mira do të vijnë.

Demi

Lajm i mirë rrugës. I ftoj ata që duhet të diplomohen apo të nisin një projekt, të mos ndalen tani.

Binjaket

Do të ndryshoni disa çështje financiare. Për beqarët ekziston mundësia të bëjnë një aventurë.

Gaforrja

Pasiguritë në zhvillim. Dashuria nën shqyrtim.

Luani

Nëse duhet të dilni përpara me njerëz që ju interesojnë, dita juaj eshtë e mirë. Ju përballeni me një ndryshim të madh të punës, promovim në fushe ose provime të mbartura.

Virgjeresha

Dashuritë e lindura në javët e fundit nuk duhet të harrohen. Shumë rezerva u shpërbënë. Një rikuperim eshtë gjithashtu i mundur nëse ka pasur një ndalesë, jini të kujdesshëm me paratë.

Peshorja

Shmangni aktivitetet e lodhshme te trupit. Një ofertë për një shitje, një marrëveshje që nuk i përmbush ato që prisnit.

Akrepi

Eshtë një problem për tu zgjidhur sot, në dashuri jo gjithçka eshtë në rregull, çifte e brishta duhet të jenë më të kujdesshëm. Vëmendje në marrëdhëniet e punës, në lidhjet me të tjerët, lajmet.

Shigjetari

Një ditë pak e lodhshme, por edhe shumë e gjallë, ka ardhur koha të veproni, të kapni frymën tuaj dhe të filloni sulmin. Do të jetë më e lehtë të jeni pranë atyre që doni duke filluar nga pasditja. Dëshira e shkëlqyer për të bërë, aftësi më të mira organizative, ide të mira.

Bricjapi

Eshtë koha e duhur për të pohuar veten, edhe për ta bërë veten të dëgjuar, veçanërisht nëse dikush ka pyetur kohët e fundit punën tuaj. Risia për zemrat e vetmuara.

Ujori

Ka një gjendje energjie të mirë, prova pune për tu kryer, studentë të fortë, studiues; në dashuri një botë do të hapet. Mundohuni të arrini, do të jetë e mundur ta bëni këtë së shpejti.

Peshqit

Për ata që kanë një aktivitet artistik mund të shfaqen mundësi të mrekullueshme, dashuria jep emocione, për çifte plane të forta për një fëmijë, për një shtëpi.

Nessun commento:

Posta un commento