lunedì 20 marzo 2023

Horoskopi i se e hënë 20 Mars 2023

Horoskopi i se 20/03/2023

Dashi

Sot mundoheni të bëni pak, një ditë që kalon pak nervozizem. Më mirë të veproni nga nesër dhe të mos lejoni që tensioni nervor të prishë një marrëdhënie.

Demi

Njerezit e vetëpunësuar tani mund të arrijnë shumë. Kini kujdes që të mos jeni shumë mbrojtës ndaj atyre që nuk ju përgjigjen zemrën tuaj me një përkushtim të barabartë!

Binjaket

Në këtë moment duhet të përpiqemi të marrim pare. Megjithatë, eshtë një periudhë plot stimuj dhe tundimi për të eksperimentuar më shumë situata mund të dalë jashtë kontrollit...

Gaforrja

Nëse ka diçka që ju intereson eshtë e mundur të bëni kërkesa, zjarrfikës. Zgjidhje në shtëpi dhe më shumë mundësi.

Luani

Ka nga ata që ju qortojnë se ju jepni më shumë kohë për të punuar sesa për të dashur. Këto ditë mund të jeni jashtëzakonisht argumentues me ata që nuk janë, doni të gjeni kohë për veten tuaj.

Virgjeresha

Sot duhet të përballeni kokë më kokë me një njeri, nëse ndani një punë me një familjar apo partner do të duhet të ngrini zërin. Ka të ngjarë që ata që janë vetëm ti jenë përkushtuar një personi të padisponueshëm pa përfituar prej tij...

Peshorja

Dita hapet me disa dyshime dhe mbase shumë eksitim. Në dashuri ka nga ata që nuk janë të qartë me ju, kështu që sot do të dëshironi të keni shpjegime!

Akrepi

Ditë interesante, diçka më në fund mund të zhbllokojë, mos i nënvlerësoni dashuritë dhe projektet e reja. Mos u jepni hapësirë mendimeve negative, do të ishte mënyra e vetme për të zhvlerësuar veprimin e dobishëm të ditës.

Shigjetari

Dikush ka qenë kundër jush ose ju eshtë dashur të hiqni dorë nga një situatë pune. Në një nivel sentimental, ditët e ardhshme mund të sjellin një konfrontim të vogël nëse dikush nuk mendon si ju!

Bricjapi

Në funksion të betejave, provimet për tu përballur përpiquni të përmirësoni përgatitjen tuaj. Takime me fat. Mos harroni se kush dëshiron vërtet tju dojë. Zhbllokim në shitje, shpenzime shtëpiake.

Ujori

Dita krijon paqëndrueshmëri, eshtë pak e rëndë, nervoze, pak e lodhshme për gjithçka. Ndoshta ishin mendimet e tepruara që krijuan probleme. Ka të ngjarë që në këtë periudhë puna të marrë përsipër në mënyrë të papritur.

Peshqit

Kemi një pjesë të dytë shumë të këndshme të ditës. Takime të këndshme jashtë ambientit të zakonshëm. Të suksesshëm në marrëdhëniet ndërpersonale, dëshironi projekte të reja dhe një mënyrë jetese ndryshe.

Nessun commento:

Posta un commento