sabato 25 febbraio 2023

Horoskopi i se e shtunë 25 Shkurt 2023

Horoskopi i se 25/02/2023

Dashi

Sot jeni veçanërisht te sgjuar. Perspektiva e lëngut për para, përbëjnë diçka.

Demi

Nëse mendoni se dikush eshtë kundër jush, këshilla eshtë të mos i lini vend shqetësimeve apo komplikimeve dhe të shtyni çdo diskutim për nesër, sado në dashuri të vendosni në fund.

Binjaket

Nuk mund të përjashtoj që ata që po përjetojnë një krizë dashurie këto ditë janë të shqetësuar. Ndiheni pak në ankth.

Gaforrja

Nëse ju pëlqen një njeri ose, në çdo rast, nëse mendoni se eshtë e përshtatshme për të diskutuar, duhet të veproni gjithmonë me shumë kujdes. Do të ketë pak hidhërim ...

Luani

Një situatë që teston dëshirën tuaj të mirë, në fund ju mund të fitoni çdo sfidë. Nëse jeni beqarë do keni mundësi të mira, ata që nuk e gjejnë dashurinë janë vetëm sepse kanë frikë të përfshihen.

Virgjeresha

Mos u dekurajoni, përpiquni të jetoni me durim. Kini kujdes sonte për të mos provokuar një diskutim. Ka të ngjarë të ketë pakënaqësi në jetën tuaj për ca kohë.

Peshorja

Kjo eshtë me të vërtetë një ditë e lodhshme, eshtë e lehtë që të ketë shumë tensione, edhe në dashuri unë këshilloj të mos gërmoni në të kaluarën. Sot ju nuk duroni asgje.

Akrepi

Në dashuri jeni dinamik dhe shumë tërheqës. Mos harroni se ju jeni dhe do të jeni gjithmonë fitues!

Shigjetari

Dita premton të jetë e rëndësishme, do të ishte turp të qëndroni të mbyllur. Ndërkohë, nëse ka dikush që del përpara në dashuri, jepini hapësirë ndjenjave ...

Bricjapi

Jeni pak të lodhur, por mund ti kushtoheni kujdesit për veten dhe marrëdhëniet që ju interesojnë më shumë. Unë rekomandoj relaksim, reflektim.

Ujori

Një shpenzim, një transferim. Ndryshon gjithçka në jetën tuaj sepse tani jeni gati të flisni, nuk i mbani më gjërat brenda jush!

Peshqit

Ju duhet të përpiqeni të gjeni besimin në veten tuaj. Në dashuri eshtë më mirë të flasim për të ardhmen sesa për të kaluarën. Komplikime të mundshme me një ish ose të afërm.

Nessun commento:

Posta un commento