venerdì 24 febbraio 2023

Horoskopi i se e premte 24 Shkurt 2023

Horoskopi i se 24/02/2023

Dashi

Në punë, pranoni detyra të reja, por prisni 2 muaj para se të bëni zgjedhje që mund të rrezikojnë situatën tuaj aktuale. Nëse keni qenë vetëm për disa kohë tani, kërkoni për takime të reja të favorshme.

Demi

Një periudhë e konfliktit të madh eshtë duke u zhvilluar. Kushdo që ka një kompani duhet të bëjë disa shkurtime.

Binjaket

Ndiheni të paqëndrueshëm, ka nga ata që duan të ndryshojnë punë, zyra apo udhëtime. Kjo ditë mund të jetë konfliktuale, nëse ka dikush që dëshiron tju imponojë se çfarë të bëni, jini të durueshëm!

Gaforrja

Periudha në rregull për tu rikthyer në rrugën e duhur dhe për të zgjidhur çështjet që kanë të bëjnë me shtëpinë, ligjin. Ju do të zgjidhni një problem pune, një bllok, mbase po prisni një përgjigje. Dashuri të paqarta të reja, dashuritë e vjetra për tu përcaktuar.

Luani

Një ditë e shqetësuar, gjërat që keni bërë prej disa kohësh nuk ju kënaqin më, ose ka probleme ekonomike ose ligjore që duhet ti përballoni me kujdes.

Virgjeresha

Ju dëshironi të bëni zgjedhje jashtë linjës. Kushtojini vëmendje shpenzimeve, ka edhe nga ata që vendosin të shesin diçka ose të ndryshojnë strategji në punë për të shmangur humbjet e mëtejshme. Qetësohuni me një njeri Dashi...

Peshorja

Ata që mund të fitojnë pak më shumë fjalet kontakteve, komisioneve, janë më të favorizuar në këtë periudhë të veçantë. Fat i mirë ndihmon të rinjtë të gjejnë referenca të reja.

Akrepi

Ditë që nis në një mënyrë më të mirë, shumë janë në kërkim të referencave sentimentale, edhe të reja. Ju sidomos keni ëndrra të mëdha, por më shumë se sa kërkesa të ligjshme, në veçanti shumë të rinjtë duan autonomi.

Shigjetari

Sot dukeni më kokeforte se zakonisht, ndoshta eshtë më mirë ti lini gjërat tju rrëshqasin. Jini të qartë me veten tuaj, mos mendoni shumë në dashuri, flisni nga zemra.

Bricjapi

Ditë bindëse, të gjej shumë të zënë, plot mendime për punën dhe paratë. Nëse ju pëlqen dikush, filloni të caktoni një takim që tani.

Ujori

Ka raste kur edhe nëse punon shumë, arrin pak ose mbet i padukshëm. Lodhje në këmbë, edhe trupi...

Peshqit

Ju do të jeni në gjendje të bini në shenjë si çift ose të bëni takime të reja. Eshtë koha e duhur për të kërkuar diçka më shumë, provime të mira dhe teste në përgjithësi...

Nessun commento:

Posta un commento