mercoledì 22 febbraio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 22 Shkurt 2023

Horoskopi i se 22/02/2023

Dashi

Një periudhë e rëndësishme, një periudhe që mund të sjellë një revolucion në jetën tuaj, eshtë koha e duhur për të folur. Periudhë e shkëlqyeshme për ata që mesojnë, do të jetë gjithashtu një periudhë interesante për dashurinë.

Demi

Ditë po protagoniste, plot gjëra për të bërë, projekte të vlerësuara si të favorshme. Nëse keni ndërmend të lëvizni, të shkoni në vende të reja, të shihni njerëz të ndryshëm eshtë dita ideale, por sonte do të ketë një lodhje të fortë!

Binjaket

Eshtë një horoskop i mirë për ndjenjat në një kuptim të gjerë. Udhëtime dhe kontakte të rëndësishme në ditët në vijim, por edhe një organizim i ri i punës tuaj bazuar në zgjedhjet fituese.

Gaforrja

Periudha e ngjarjeve në shtëpi, ndryshimet e mëdha në shikim; të dashuruarit sonte janë më të deshiruar. Do të keni një intuitë të shkëlqyer; për ca kohë tani ju duket sikur keni ëndrra parandjenjëse.

Luani

Keni pranuar përgjegjësi të rënda ose në çdo rast një projekt apo program të ri me interes të madh, por me shumë angazhim. Ju duhet të jeni më të përshtatshëm për një Gaforre ose një Bricjap.

Virgjeresha

Planifikoni diçka relaksuese: puna ju ka lodhur dhe duhet të përpiqeni të rikuperoni! Njohuri të reja për zemrën tuaj që kërkon siguri dhe dashuri. Çështjet ligjore për të rregulluar, kontakte me ekspertë, noter...

Peshorja

Paratë që vijnë, puna sjell përfitime por në këtë periudhë ju duket e kujdesshme. Dashuria në rregull!

Akrepi

Eshtë normale kur jeni në sy që të keni pranë disa kundërshtarë ose "armiq". Lehtësime në rrugën profesionale. Në dashuri prej disa kohësh jeni gati të bëni zgjedhje të paimagjinueshme, takimet e reja janë më pozitive.

Shigjetari

Një ditë e lodhshme, ju mund të keni bërë aq shumë në dy javët e fundit sa keni nevojë për një relaksim. Në punë duhet të keni më shumë besim te vetja dhe te ngjarjet.

Bricjapi

Perspektivat janë interesante dhe mendoj se tashmë keni marrë një ofertë të mirë pune. Mundohuni të jeni më të përgjegjshëm dhe më optimist, të kapërceni largesine në dashuri.

Ujori

Ditë e favorshme, faza e rigjenerimit, roli juaj në një kompani do të përcaktohet brenda pak muajsh. Sonte keni një ngarkesë të mirë energjie, nëse dashuria eshtë e mundur ta përmbushni atë, nuk keni pse të tërhiqeni.

Peshqit

Shmangen ankesat, mos dëshiro ata që kanë kohë që kanë lënë jetën tënde. Ka shumë mundësi që ju të filloni nga e para për një projekt.

Nessun commento:

Posta un commento