martedì 21 febbraio 2023

Horoskopi i se e martë 21 Shkurt 2023

Horoskopi i se 21/02/2023

Dashi

Kujdes nga nervozizmi, disa probleme mund të lindin nga dëshira juaj për të bërë polemika, mbrëmje të athët në çift. Mendoni më shumë për punën sepse ka prova të reja me të cilat duhet të merreni.

Demi

Përkushtojuni asaj që kishit lënë pas dore prej kohësh, qoftë edhe një aktiviteti të ri. Nëse jeni duke kërkuar një pasion ju favorizon.

Binjaket

Sot mund të jeni të zënë: si në punë ashtu edhe në dashuri do të ketë fitore. Ju mund të merrni disa lajme të mira në tre ditët e ardhshme.

Gaforrja

Investoni energjinë tuaj në punë. Situatë e gjallë, stimuluese. Fat në takime.

Luani

Dikush do të thirret për të bërë gjëra të reja. Mos e nënvlerësoni dashurinë që mund të bëhet protagoniste, por nuk mund të rikuperoni historitë e përfunduara!

Virgjeresha

Nuk mungon pasioni në këtë ditë që ju bën veçanërisht të disponueshëm ndaj të tjerëve. Sonte mund të vini në dyshim një marrëveshje që ka zgjatur për një kohë të gjatë.

Peshorja

Ju duhet të rikuperoni një ndjenjë, një dashuri, një lajm i mirë do të mbërrijë midis sot dhe nesër dhe edhe ju do të ndiheni më mirë. Një njohje e re mund të ndryshojë disa nga siguritë tuaja. Ju duhet të merrni ndihmë për të përfunduar një projekt, nuk eshtë e lehtë të bëni gjithçka.

Akrepi

Një ditë e ngarkuar ju pret. Gjatë kësaj kohe mund të keni një mosmarrëveshje të vogël me shenjën e Binjakëve, përpiquni të çlironi zemrën nga tensionet.

Shigjetari

Jeta në çift po pëson ndryshime të rëndësishme, për çifte më te forta tashmë prej muajsh flitet për lindje, martesë apo bashkëjetesë. Marrëdhëniet e bashkëpunimit i nënshtrohen disa ndryshimeve të vogla.

Bricjapi

Merrni pak qetësi; eshtë e mundur një rilindje e shqetësimeve të vjetra, nga ana tjetër nuk qëndroni kurrë pa lëvizur; ju duhet të flini edhe disa orë, përpiquni të relaksoheni. Kujdes në marrëdhëniet familjare dhe me kolegët e punës.

Ujori

Do të dëshironi të jetoni diku tjetër, të udhëtoni, të shpërnguleni, por disa angazhime financiare nuk e lejojnë. Shkathtësia juaj më në fund shpërblehet edhe nëse ende ndjeni se jeni të nënvlerësuar. Mendimet në dashuri, zemra eshtë e pavendosur.

Peshqit

Mundohuni të pushoni, sepse nuk jeni robot, mos u shqetësoni, organizohuni sa më mirë. Diplomacia e nevojshme në marrëdhëniet brenda vendit, sidomos sonte ju dukeni mjaft i zhytur në mendime; ju flisni shumë për punën.

Nessun commento:

Posta un commento