giovedì 16 febbraio 2023

Horoskopi i se e enjte 16 Shkurt 2023

Horoskopi i se 16/02/2023

Dashi

Ka lodhje fizike dhe gjithçka që duhet për tu rikuperuar eshtë pak pushim; në dashuri, nga ana tjetër, mosbesimi eshtë një e keqe që ka rrënjë të thella. Ka mundësi që këto ditë të dëshironi të mbyllni bashkëpunime të kota, një mbrëmje me ton të ulët.

Demi

Ju duhet të optimizoni shpenzimet tuaja. Më mirë të merrni kohë dhe të pushoni.

Binjaket

Forconi miqësitë ose hidhëroni dikë që eshtë zhdukur prej kohësh. Sot me Gaforren dhe Bricjapin mund të ketë pak më shumë kontrast.

Gaforrja

Punët dhe mundësitë për më të rinjtë janë me kohë të pjesshme, por nuk duhet të dekurajohemi sepse mundësi të mëdha mund të lindin nga situata të vogla; dashuri në shërim.

Luani

Ka një marrëveshje më të mirë, llogaritni në formë të mirë fizike dhe pasdite do të ketë një ftesë apo edhe një telefonatë të papritur, ftesa për të pranuar. Ju do të zgjidhni një problem të rëndësishëm edhe nëse për sa i përket financave duhet të keni gjithmonë një qëndrim të matur.

Virgjeresha

Disa shumë polemika mund të kthehen për të mbushur jetën tuaj, veçanërisht nëse e teproni me kritikat. Mos e shtyni bërjen e zgjedhjeve që mund tju bëjnë të humbni mundësitë. Në dashuri nuk doni të nxisni polemikë, keni nevojë për qetësi.

Peshorja

Transformime në zhvillim, përfshirë ato për shtëpinë. Eshtë e rëndësishme të bëni plane për të ardhmen si në dashuri ashtu edhe në punë.

Akrepi

Shmangni përpjekjet për të mos u lodhur në mbrëmje. Ju jeni testuar, një provim për të dhënë.

Shigjetari

Gjithçka që ka ndodhur, veçanërisht ekonomikisht gjatë muajve të fundit, do të kishte dekurajuar këdo dhe, përkundrazi, ju jeni ende në kulmin e valës. Fat në takime, këshillohet që të mos mbylleni në shtëpi. Mundohuni të reagoni, veçanërisht nëse mendoni se dikush nuk ju ka konsideruar ashtu siç duhet!

Bricjapi

Sot nuk keni një dëshirë të madhe për të argumentuar, megjithatë dikush do të përpiqet tju bëjë nervozë! Për disa ditë duhet maturi në të gjitha marrëdhëniet.

Ujori

Ju ndjeheni të arsyeshëm. Çështjet e biznesit mund të jenë të rëndësishme, por nëse duhet të ndiheni dakord për diçka, nuk do të jetë aq e lehtë.

Peshqit

Përdorni mundësinë për të arritur një marrëveshje të mirë, përmirësime nëse jeni i vetëpunësuar. Për ndjenjat, kjo eshtë një kohë e veçantë dhe çifte që e duan njëri tjetrin mund të mendojnë për të pasur një fëmijë.

Nessun commento:

Posta un commento