martedì 3 gennaio 2023

Horoskopi i se e martë 3 Janar 2023

Horoskopi i se 03/01/2023

Dashi

Mendoni për çështje pune, veçanërisht nëse eshtë një veprimtari e pavarur. Ju jeni pak i çuditshëm sot.

Demi

Ditë e përgjithshme interesante, shmangni provokimet. Në dashuri keni një avantazh!

Binjaket

Dashuria eshtë pak e njomur, sepse në vendin e punës ka disa shqetësime për projekte të reja ose për gjërat që ju po bëni. Ka pak para ose ka një mosmarrëveshje të vazhdueshme me një institucion, taksat në pritje.

Gaforrja

Në këtë moment duhet të përballeni edhe me ndryshime të qarta me guxim. Ju duhet të jeni në gjendje të bëni zgjedhjet e duhura në kohën e duhur. Ka të ngjarë që, këto ditë, diçka nuk eshtë në rregull për ju, mos hiqni dorë nga një detyrë.

Luani

Në dashuri, nëse dikush nuk ju ka dhënë përgjigjet që prisni, mund të thoni edhe mjaft. Faza e lodhjes momentale. Mos i jepni shumë peshë.

Virgjeresha

Periudha e rritjes së madhe personale dhe profesionale, në këtë pikë varet nga aftësitë tuaja reale, punë me kohë të pjesshme, detyra ose të ardhura të vogla.

Peshorja

Tensionet mund të lindin, veçanërisht nëse keni nevojë të rinovoni një kontratë ose të diskutoni disa ndryshime që ndikojnë në profesion. Duhet të keni kujdes me paratë, sidomos për shpenzimet e panevojshme!

Akrepi

Lodhje e per ju, në dashuri ka nga ata që nuk ju japin qetësim ose mund të vini në dyshim gjithçka. Duhet të bëni mirë llogaritë, dyshime për rinovimin e kontratës...

Shigjetari

Për ata që nuk kanë histori, ekziston vetëm një nxitje: lëreni veten të shihet përreth! Periudhë shumë e rëndësishme, e pasionuar, edhe dikush do të jetë në gjendje të përjetojë dy dashuri në të njëjtën kohë.

Bricjapi

Të tjerët, sido që të kuptojnë, jo gjithmonë e kuptojnë plotësisht atë që po ndodh brenda jush, edhe sepse eshtë shumë e vështirë për ju të flisni dhe të shprehni gjithçka që ndjeni.

Ujori

Do gjë e lindur në këtë ditë eshtë eksperimentale, në një farë mënyre duhet të përjetohet në fushë. Jeni provuar nga angazhimet e punës, një zhvendosje ose ndryshim i vendndodhjes mund të jetë ende në proces.

Peshqit

Puna e punonjësve merr aspekte të ndritshme dhe pozitive, por mos qëndroni shumë të mbyllur në shtëpi. Valë ëmbëlsie dhe një energji krejt të re.

Nessun commento:

Posta un commento