lunedì 2 gennaio 2023

Horoskopi i se e hënë 2 Janar 2023

Horoskopi i se 02/01/2023

Dashi

Nuk ekziston më ajo ndjesia e parehatisë që keni përjetuar në të kaluarën, prandaj edhe në nivel emocional mund të flasim për një periudhë rikuperimi. Do të keni një situatë më të qëndrueshme në punë dhe në çdo rast angazhimi juaj do të jetë më i madh.

Demi

Kushdo që ka filluar një punë të re tani nuk mund të presë rezultate të menjëhershme, duhet pak kohë përpara se të ushqehet. Ju duhet të jeni në gjendje të importoni qetësi, qetësi.

Binjaket

Ditë paksa nervoze, me vonesa të vogla për tu parashikuar në kohë. Këshilla eshtë që të shtyhet çdo lloj kontakti ose veprimi i vrullshëm.

Gaforrja

Natyra juaj ju nxit të kujdeseni për ata që kanë nevojë, por tani ndoshta duhet ti kushtoni më shumë kohë vetes! Në dashuri hezitime të kuptueshme. Angazhimi dhe përkushtimi juaj kërkohet në këtë ditë.

Luani

Horoskop i shkëlqyeshëm për punë, për të bërë kërkesa të reja por edhe për të lëvizur shtëpinë. Diplomaci në lidhjet e dashurisë, do të vendosni ultimatume por do të keni forcën për të ndryshuar gjërat në favorin tuaj.

Virgjeresha

Mundësitë për zgjedhje të shkëlqyera dhe thirrje të mira, ju zgjidhni një problem ose do të dini të vërtetën në lidhje me një çështje pune. Bukuri dhe energji më shumë.

Peshorja

Kjo situatë eshtë ideale për ti dhënë dorën e fundit një miqësie, një fazë sqarimi, por ka disa mosmarrëveshje familjare që duhen mbajtur nën kontroll.

Akrepi

Dashuria forcohet; ju jeni protagonist pasi nuk keni qenë prej kohësh dhe nuk do të mungojnë lajmet! Marrëdhëniet lehtësohen, caktoni një periudhë takimesh të këndshme. Nevojat tuaja praktike dhe ekzistenciale mund të plotësohen.

Shigjetari

Kjo ditë eshtë e rëndësishme për punë ose çështje praktike, një situatë mund të zhbllokohet në afat të shkurtër, me shenjën e Binjakëve mund të bëni diçka më shumë. Në dashuri, nuk duhet të jeni i kujdesshëm.

Bricjapi

Sot do të keni ton dhe humor të lartë. Në dashuri, nëse ka pasur një prerje të pastër, ne fillojmë përsëri dhe këtë herë me kushtete tuaja. Tani nuk ka mungesë sharmi, projektet e mira po vijnë!

Ujori

Mundohuni të shmangni përplasjet edhe në dashuri, nuk ndiheni në gjendje të kuptoni dhe kuptoni. Merrni parasysh trupin tuaj ... Mos jini i pavendosur, shumë i përqendruar në detaje. Takimet e preferuara tashmë gjatë mbrëmjes.

Peshqit

Pranoni punë të reja vetëm nëse ia vlen dhe nuk përjashtohet mundësia që të bëni të njëjtat gjëra si muajt e fundit duke fituar pak më pak; sot preferon lirinë dhe dashurinë, largon ankthet.

Nessun commento:

Posta un commento