mercoledì 28 dicembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 28 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 28/12/2022

Dashi

Do të keni mundësi të largoni nga jeta juaj paqartësitë që ju bëjnë të vuani. Dashuria eshtë në rregull, por kushtojini më shumë vëmendje partnerit!

Demi

Ju e dini shumë mirë se në dy vitet e fundit jeta juaj ka ndryshuar në mënyrë dramatike. Këshilla eshtë të mos shkoni shumë larg në marrjen e pozicioneve në familje, të cilat ndonjëherë janë shumë të qarta dhe radikale.

Binjaket

Ju ka të ngjarë të shqetësoheni sepse keni frikë se diçka në biznes do të ndryshojë në favorin tuaj. Dikush do tju akuzojë pa të drejtë; duhet të mbrohesh mirë.

Gaforrja

E jotja eshtë shenja e çiftit, e dashurisë besnike, e bashkëjetesës. Atmosfera familjare qetësohet dhe ju sjell surpriza të papritura, sidomos për xhaxhallarët apo gjyshërit.

Luani

Edhe pse dashuria nuk është e kënaqshme, kjo ditë lejon një afrim, të paktën një sqarim dhe kjo është e rëndësishme. Një ditë që ju bën të entuziazmuar dhe të aftë për të dhënë kontributin tuaj në çdo kontekst dhe rast që kërkohet nga ju.

Virgjeresha

Ju mund të kërkoni të gjitha çështjet e biznesit që ju interesojnë më shumë. Një ditë që ju buzëqesh dhe ju disponon me një shpirt të lumtur që do tju shoqërojë gjatë gjithë ditës.

Peshorja

Një ditë që ngre humor të mirë dhe favorizon rastet me fat në përgjithësi. Tani aftësia për tu rikthyer në lojë rritet dhe kjo vlen si për punën ashtu edhe për ndjenjat.

Akrepi

Vullneti nuk diskutohet, projektet e reja të punës janë të lodhshme por gjithsesi duhen kryer me përkushtim. Asgjë serioze, një ditë që minimizon çdo pengesë.

Shigjetari

Përsëri pak i lodhur, por duhet thënë se jeni shumë i qetë. Do ta keni kuptuar që edhe në vendin e punës duhet pak maturi ...

Bricjapi

Ju mund të keni pranuar një angazhim të ri pa qenë plotësisht i bindur prej tij; Megjithatë, sot gjërat janë më mirë. Do tju duhet të gjeni një mënyrë për të harmonizuar botën e interesave tuaja lozonjare dhe miqësore me lidhjet familjare dhe angazhimet konkrete të përditshme. Ndonjëherë një detyrë jo e lehtë.

Ujori

Atmosferë e gëzueshme e gjallëruar nga aspektet e dobishme në qiell. Pika kthyese të rëndësishme në bashkëpunime. Në dashuri mund të bëni hapa përpara. Preferoi çdo lloj ndryshimi.

Peshqit

Lajme të mira pune përpara disa muajve të ardhshëm. Çfarëdo që keni në mendje të thoni ose të bëni shpejt, ka ardhur koha që të merrni pak kënaqësi ...

Nessun commento:

Posta un commento