giovedì 29 dicembre 2022

Horoskopi i se e enjte 29 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 29/12/2022

Dashi

Eshtë e mundur të planifikoni ngjarje të reja në jetën tuaj, por edhe të mendoni për ndryshime, transferime; Nuk do të dëmtonte ta shkëputje për një kohë. Periudha e rëndësishme në dashuri. Shëndeti kërkon një vëmendje shtesë.

Demi

Padurimi nganjëherë përfshin deri në atë pikë sa ti bësh të thuash gjëra që nuk i mendon. Jepni trupit tuaj pjesën tjetër që i nevojitet.

Binjaket

Sot nuk mungon gëzimi dhe aftësitë e mira të veprimit. Për ata që jetojnë një periudhë të rëndësishme dashurie zgjedhje për jetën.

Gaforrja

Mos i nënvlerësoni takimet e reja dhe orientimet e punës, një dashuri mund të lindë papritur. Ju jetoni më mirë kur i lini gjërat tju rrëshqasin.

Luani

Nuk eshtë një kohë shumë e lehtë në përgjithësi, dhe edhe mund të jeni të egër nëse dikush nuk ju dëgjon. Nëse kohët e fundit keni mbyllur një histori, para se të provoni një tjetër, përpiquni të kuptoni se çfarë dëshironi me të vërtetë ...

Virgjeresha

Mund të ketë ndonjë konflikt të vogël gjatë ditës. Në dashuri jeni shumë të shqetësuar me rrezikun që ngjarjet të përshpejtohen. Ruani diçka.

Peshorja

Keni bezdi që mund të tejkalohen lehtë. Puna ju jep pak ankth dhe ju merr shumë kohë.

Akrepi

Nëse ka diçka për të sqaruar në punë ose në dashuri, kjo ditë eshtë më e mirë se e kaluara, mund të bëni paqe me dikë me të cilin keni diskutuar së fundmi.

Shigjetari

Parashikim mjaft i mirë astral, megjithëse me disa njolla, por që do ta mbani nën kontroll. Sonte do të jeni angazhues, i dashur dhe gati për tu dashur. Punë të reja të kërkuara por të frytshme.

Bricjapi

Duket se në një mjedis të caktuar nuk jeni më mirë. Më mirë të shmangni qëndrimet.

Ujori

Sot do të gjeni shumë energji. Një ftesë nga një mik...

Peshqit

Gjendje jashtëzakonisht e qetë për ju ajo e kësaj dite. Pak gjatë orëve të ardhshme do të keni forcë të madhe shtesë dhe do të merrni lajme nga një person i largët!

Nessun commento:

Posta un commento