sabato 26 novembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 26 Nëntor 2022

Horoskopi i se 26/11/2022

Dashi

Ditë e shkëlqyeshme, e kuptoni që eshtë më mirë të kesh keqardhje. Në dashuri, një takim paralel mund të japë edhe qetësi, për periudhën e ndarë të rikthimit të ngadaltë në normalitet.

Demi

Ju jeni më të buzëqeshur. Ata që u martuan së fundmi po bëjnë plane të mëdha, ata që kanë qenë vetëm për një kohë të gjatë, nëse duan, duhet të zënë ...

Binjaket

Yjet nuk kanë fuqinë të ndryshojnë karakterin e njerëzve, kështu që frekuentoni vetëm llojet e duhura, edhe ndryshimi njerzet herë pas here eshtë i mirë. Ju duhet të ziheni nëse jeni vetëm dhe nuk doni të qëndroni aty.

Gaforrja

Një ditë disi problematike ose nervoze, mund të debatoni edhe me dikë që ju pengon. Malli për familjen dhe stabilitetin.

Luani

Një ditë e mbushur me takime interesante. Këtu vjen një ngarkesë optimizmi dhe vitaliteti që ju nevojitet vërtet!

Virgjeresha

Të jesh në gjendje ti bësh të gjitha eshtë një ndërmarrje shumë e vështirë. Në dashuri ka indiferencë ose distancë.

Peshorja

Këtu eshtë një ditë veçanërisht e fortë, vendimtare, pozitive, por ka shumë për të bërë në jetën tuaj, ndryshime që përfshijnë partnerë, bashkëpunime, gjithçka po evoluon. Deshirat e tua janë të shumta dhe për realizimin duhet të punosh shumë.

Akrepi

Unë nuk përjashtoj që dje të jeni marrë pak për çështje që kanë të bëjnë me shtëpinë, të afërmit, miqtë, njerëzit përreth jush. Kujtimet vlejnë më pak se mundësitë e reja, mos harroni një afat. Këto ditë, edhe ju jeni bërë më konfuzë.

Shigjetari

Marrëdhëniet e reja nuk duhet të nënvlerësohen, harroni të kaluarën nëse ishte e vështirë për ju. Kushtojini vëmendje fjaleve!

Bricjapi

Do të sqaroni një çështje që nuk ju pëlqen. Ju jeni një person racional dhe i qëndrueshëm, por dikush rrezikon tju bëjë të humbni durimin tuaj.

Ujori

Ditët e rishikimit. Në dashuri keni nevojë për më shumë bashkëpunim për të krijuar një marrëdhënie më solide...

Peshqit

Tani e tutje, takimet nuk duhet të shmangen, përkundrazi! Mundohuni të jeni pranë njerëzve, veçanërisht këto ditë. Sot ka një nxitje të mirë të energjisë. Ditë aktive.

Nessun commento:

Posta un commento