domenica 27 novembre 2022

Horoskopi i se e diel 27 Nëntor 2022

Horoskopi i se 27/11/2022

Dashi

Historitë që kanë lindur tani janë ditë të rëndësishme, pjellore për ata që duan të kenë një fëmijë. Në ditët në vijim duhet pak guxim për të bërë gjëra, por, për fat, ju keni vërtet guximin që nuk ju mungon.

Demi

Eshtë më mirë të veproni, të jeni të zënë. Duhet të kujdeseni pak më shumë për gjendjen fizike, ditën e rikuperimit. Në dashuri duhet të gjeni përsëri bashkëpunim.

Binjaket

Kini kujdes sepse këto ditë mund të keni konfirmim se një njeri eshtë vërtet i interesuar për ju, mos i nënvlerësoni takimet e reja. Ju do të përjetoni dashuri në emër të rinovimit total, duke dëbuar të kaluarën.

Gaforrja

Në dashuri, qëndroni në pushim: shmangni takimet e rastësishme. Sot ju merren mendimet, tensionet, vëmendja ndaj provokimeve.

Luani

Situata e dashurisë eshtë padyshim në rritje. Pyetni se çfarë mund të bëni: një dëshirë e vogël do të përmbushet së shpejti.

Virgjeresha

Ju duhet të merrni përsëri frenat e jetës tuaj në dorën tuaj, tani ju vendosni. Në dashuri ka një dëshirë të re, poezia e ditëve të hershme kthehet, tani projekte të realizueshme çifti.

Peshorja

Dashuria eshtë nën shqyrtim. Ju jeni tërhequr nga njerëz të fortë, por ju nuk mund ta duroni arrogancën e tyre.

Akrepi

Ditë e trazuar, nëse ditët e fundit ka pasur probleme në familje ose për arsye të ndryshme ju eshtë dashur të mungoni ju duhet të kompensoni kohën e humbur. Ndonjëherë ju pëlqen të ngrini bujë për të vëzhguar reagimet e partnerit.

Shigjetari

Ju mund të ndiheni të izoluar nga gjithçka ose më shumë i zhytur në mendime. Ndodh të jetoni momente të tensionit të fortë ose të zgjoheni në mëngjes me ndjenjën se nuk keni fjetur mirë.

Bricjapi

Vendimet vlejnë shumë, veçanërisht në këto ditë, një kohë e rëndësishme për kontakte të reja. Në dashuri idetë e çmendura, ndryshimet, takimet fatale, nuk ndalojnë fatin.

Ujori

Përballja, të folurit, kjo eshtë e nevojshme në këtë periudhë. Dashuria duhet të mbrohet, por shpesh çështjet praktike, mendimet, marrin kohë larg ndjenjave ...

Peshqit

Dita ju bën të pambrojtur dhe do të duhet të luftoni për të mbajtur idetë dhe parimet tuaja. Dhimbje koke me origjinë nervore.

Nessun commento:

Posta un commento