mercoledì 23 novembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 23 Nëntor 2022

Horoskopi i se 23/11/2022

Dashi

Udhëtoni për në punë ose merrni pjesë në kurse freskuese. Në sferën sentimentale eshtë e nevojshme të rizbuloni pasionin e mëparshëm ...

Demi

Distancohuni nga situatat dhe njerëzit që mund tju bëjnë nervoz. Ju jeni pak dyshues, nervozë. Mos dilni kundër Binjakëve, mosmarrëveshjeve verbale.

Binjaket

Shpresoj që mund të vijë një puthje e mirë, një përqafim, por realiteti eshtë që ju dukeni mjaft të padurueshëm dhe të gatshëm për të matur çdo fjalë të partnerit.

Gaforrja

Lodhje dhe pak stres, mos bëni shumë në punë, mos e teproni. Ju keni shumë dyshime për një dashuri ...

Luani

Trazirat që po përjetoni nuk janë të këqija; ne duhet të kujtojmë, në fakt, se në momentet e mundimit të madh ju keni idetë më të mira. Sëmundjet e mundshme mund të tejkalohen me pak më shumë pushim. Mbaj qetësinë në punë.

Virgjeresha

Kriza e mundshme e një bashkëpunimi që nuk ka më arsye për të ekzistuar; forcë e madhe në studime, provime. Ju e ndjeni se keni përjetuar një padrejtësi të vogël, mbrëmja premton të jetë interesante ...

Peshorja

Disa leke më pak, pak shqetësime. Dëshira për të rimarrë pasionin eshtë gjithmonë më e lartë. Një takim i veçantë mund të shqetësojë shpirtin ...

Akrepi

Të vërtetat e fshehura! Prej disa javësh tani keni kuptuar që dikush ka rezultuar jo i besueshëm ose gënjeshtar, unë e kuptoj hidhërimin, por ju duhet të shkoni më tej dhe të tregoheni veten superior. Nuk ka ndonjë lajm të madh në punë dhe mbase do të ishte mirë të përmirësohet ajo që eshtë krijuar tashmë ...

Shigjetari

Për arsye të ndryshme do të jeni të detyruar të shpenzoni më shumë para ose do të keni probleme në këtë temë. Tani duhet të kujdeseni për kënaqësinë tuaj personale. Ju mund të keni ose të kërkoni një transferim.

Bricjapi

Ata që kanë filluar së fundmi një biznes janë të dyshimtë, por shpërblimet do të vijnë në fund. Nëse ka pakënaqësi në dashuri do të gjeni mundësi të reja.

Ujori

Mos hiqni vendime që mund të përfshijnë jetën tuaj, krijoni ditë pozitive dhe interesante. Kokëfortësia nuk ndihmon për të kapërcyer një problem dhe, më e rëndësishmja, për të bindur njerëzit se ajo që po bëni eshtë e drejtë. Sot vuani nga një lodhje e madhe.

Peshqit

Ju do të jeni në gjendje të sqaroni çështje të rëndësishme në punë. Në dashuri mund të ketë një rimëkëmbje nëse nuk keni bërë tashmë një zgjedhje të rëndësishme ... herë pas here keni mendime të dyta.

Nessun commento:

Posta un commento