giovedì 24 novembre 2022

Horoskopi i se e enjte 24 Nëntor 2022

Horoskopi i se 24/11/2022

Dashi

Një ditë e lodhshme. Kujdes nga paratë. Shpenzime të tepërta ose të paplanifikuara, një ditë që vjen me disa dyshime.

Demi

Mundohuni të përfitoni nga vetja si nga pikëpamja e biznesit ashtu edhe nga ajo personale. Mundohuni të jeni më konkret, duke hequr dorë nga diçka që nuk ju bind. Pikat e dobëta të shpinës dhe qafës së mitrës.

Binjaket

Koha e shkëlqyeshme për të hyrë në marrëveshje dhe marrëveshje, gjëja e rëndësishme eshtë të zgjidhni vetëm gjërat vërtet të dobishme. Shumë prej tyre janë shumë më të relaksuar dhe këtë mbrëmje do të keni mundësi të gjeni një avantazh të madh dhe projektet afatgjata janë më të preferuarat.

Gaforrja

Duke qetësuar marrëdhëniet familjare, unë rekomandoj të përpiqeni të kapërceni tensionet edhe për ato që kanë të bëjnë me marrëdhëniet martesore. Me Binjakët dhe Shigjetarin marrëdhëniet më të tensionuara dhe nervoze.

Luani

Thirrje për punë, mundësi studimi, lajme. Ju jeni shumë më të fortë dhe më aktivë ndaj të tjerëve. Nëse dashuria juaj ka lindur kohët e fundit, ajo forcohet në këtë moment; historitë e reja janë më të mira.

Virgjeresha

Ditë e shkëlqyeshme por mos prish gjithçka me një defektizëm që nuk duhet të përfshijë shumë jetën tënde. Kuptimi forcohet në lidhje me idetë tuaja që po fitojnë sot.

Peshorja

Ju jeni konkret, punoni shumë edhe në dashuri. Vlerësoni me kujdes të gjitha situatat që po përjetoni, kënaqësitë dhe lajmet, ngjarjet për dikë.

Akrepi

Një shenjë pozitive po vjen, edhe nëse keni qenë në një lidhje për një kohë të gjatë. Periudha e rëndësishme për të rifilluar, rikthehuni në lojë.

Shigjetari

Të gjithë ata që kanë një aktivitet në kontakt me njerëz ose në çdo rast mund të fitojnë, falë komisioneve, do të kenë një situatë të veçantë. Shmangni grindjet ose përplasjet me njerëzit e Bricjapit ose Demit, tani ju jeni në krye!

Bricjapi

Në punë, disa fillojnë të bashkohen më mirë. Partneri juaj do tju dëgjojë nëse nuk dorëzoheni tundimit për tu mbyllur në ndonjë ëndërr të pamundur.

Ujori

Nuk ia vlen të kthehesh në të kaluarën. Sa i përket dashurisë, duhet të harroni plotësisht se kush ju ka lënduar së fundmi. Kthesat vendimtare.

Peshqit

Tregtarët te preferuar dhe ata që merren me aktivitete falas. Për dashurinë thjesht duhet të pyesni, gjithçka kthehet pozitive dhe eshtë më e lehtë të shpjegoni arsyet tuaja.

Nessun commento:

Posta un commento