sabato 29 ottobre 2022

Horoskopi i se e shtunë 29 Tetor 2022

Horoskopi i se 29/10/2022

Dashi

Në këtë moment ka një lodhje të rëndë, dikush ka rikthyer pak tensionin në shtëpi. Shtyni takimet deri nesër.

Demi

Nuk ka mungesë të mundësive pozitive në dashuri dhe në sektorin ekonomik. Shërim i shkëlqyeshëm!

Binjaket

Ndihesh pak e lodhur, po bën shumë gjëra. Pasiguri në dashuri por nuk thuhet se pasioni mungon, mbase koka juaj eshtë diku tjetër. Tradhtia nuk paguan ose eshtë e vështirë të fshihet.

Gaforrja

Veproni me kujdes në këtë ditë të veçantë që e bën mendjen tuaj mjaft të trazuar, veçanërisht në mëngjes. Diçka mund tju shtyjë të ndryshoni nevojat në dashuri, të kërkoni qartësi.

Luani

Mundohuni të mos ushqeni siklet dhe përçarje veçanërisht në gjysmën e dytë të ditës. Kujdes, me njerëz të lidhur me ndjenjat tuaja maturi të dyfishtë.

Virgjeresha

Përveç çështjes ekonomike, gjithçka tjetër eshtë vërtet e fortë, e rëndësishme. Risi në dashuri: mund ti jepni hapësirë pasionit tuaj, mund të rinovoni një marrëdhënie ose të kërkoni diçka të re!

Peshorja

Kjo ditë sheh një situatë të këndshme të favorshme. Eshtë koha e duhur për të kuptuar në cilën rrugë po shkon dashuria. Mos u hutoni shumë!

Akrepi

Do të ketë vetëm disa momente melankolie për të fituar. Gjithçka këto ditë duhet të trajtohet me qetësi. Analizoni më shumë ndjenjat tuaja, sepse duhet të dozoni fjalët!

Shigjetari

Tensioni sot mund tju japë këshilla të këqija. Stresi mund të ndihet sot.

Bricjapi

Ju e ktheni dashurinë ose dikush do të përpiqet tju kthejë. Sektori i miqësisë i kërkuar shumë mirë. Njohuri të ndryshme në mjedise argëtuese që nuk duhet ti nënvlerësoni.

Ujori

Ekzistojnë dyshime, vetëm dje mund të jetë që një mosmarrëveshje u ngrit me një person në dukje miqësor. Nëse keni probleme eshtë thjesht sepse doni të jeni shumë origjinal ose ekstravagant.

Peshqit

Ditë elektrike, po bëni shumë, duhet të rikuperoni pak qetësi mendore. Lërini ata që e kanë me vete, por mbani pozicionet tuaja me çdo kusht.

Nessun commento:

Posta un commento