venerdì 28 ottobre 2022

Horoskopi i se e premte 28 Tetor 2022

Horoskopi i se 28/10/2022

Dashi

Diskutimet me një institucion, një marrëveshje që keni bërë pak kohë më parë nuk duket më e rinovueshme dhe ju mendoni se jeni mashtruar. Mosmarrëveshjet me ish ose me ata që përfaqësojnë të kaluarën.

Demi

Dita e çlirimit, disa kanë kaluar nëpër situata që nuk janë shumë të lehta për tu menaxhuar. Eshtë koha ideale për të filluar një projekt të ri, për të marrë një telefonatë. Në dashuri do të keni një kënaqësi të madhe të papritur!

Binjaket

Ndryshimet në sy, në të cilat dikush do të ndihet rehat në një mjedis të caktuar dhe do të dëshirojë të eksplorojë të reja. Suksese, fat dhe mundësia për të bërë kontakte të reja. Në dashuri, nëse dikush që ju intereson, dilni përpara!

Gaforrja

Ditë e shkëlqyer, edhe në sektorin afektiv ne presim sukses. Në punë mund të ketë sukses brenda një kohe të shkurtër, por degët e thata duhet të shkurtohen.

Luani

Faza e rilindjes së madhe, shfrytëzojeni sa më shumë! Udhëtimet dhe preferimet e udhëtimeve. Ditë e dobishme për të ringjallur ndjenjat.

Virgjeresha

Ju e doni sigurinë por më pas tërhiqeni nga shkelja. Bëni një kërkesë nëse keni ndërmend të ndryshoni punë, të reja në dashuri.

Peshorja

Do të keni më shumë forcë të brendshme dhe tani ekziston mundësia për të filluar një projekt, gjithçka që nuk ju intereson do të eliminohet. Mos humbisni një mundësi, fati ju ndihmon në takime.

Akrepi

Kjo ditë ndihmon në dashuri, veçanërisht ata që punojnë shumë dhe kalojnë shumë kohë larg shtëpisë ose kanë nevojë të rikuperojnë ndjenjat e vërteta, ju do të doni të kishit konfirmim në dashuri.

Shigjetari

Nëse eshtë e mundur të fitoni më shumë ose më pak në varësi të komisioneve, kontakteve, do të keni më shumë. Ka një energji dhe dëshirë të madhe për të filluar përsëri, qoftë edhe nga e para.

Bricjapi

Asgjë nuk arrihet pa angazhim, pa përpjekje. Gaforrja nga shenja e preferuar, vëmendje me Ujorin.

Ujori

Besoj shumë se ka ardhur koha të përveshni mëngët dhe të përpiqeni të arrini qëllimin që i keni vënë vetes. Mundohuni të zgjidhni një dilemë të brendshme, në fakt dëshironi çiftin, por keni frikë se një marrëdhënie e qëndrueshme mund tju kufizojë lirinë.

Peshqit

Përpiquni ti jetoni me pozitivitet marrëdhëniet shoqërore dhe takimet e biznesit. Ne po ecim drejt një stili të ri jetese, por në këto ditë një dashuri ka nevojë për verifikim.

Nessun commento:

Posta un commento