sabato 1 ottobre 2022

Horoskopi i se e shtunë 1 Tetor 2022

Horoskopi i se 01/10/2022

Dashi

Dita e rikuperimit! Ju mund të jepni shumë dhe të bëni shumë, edhe ndaj të dashurit tuaj. Vazhdoni, edhe nëse mendoni se eshtë në rregull të mbyllni diçka ose të ndryshoni kurs.

Demi

Për njerëzit që kanë vullnet të mirë dhe gatishmëri për të vepruar, kjo eshtë një ditë e shkëlqyeshme, një ndryshim i jetës, zgjedhje të rëndësishme, më shumë përgjegjësi, njohuri të vlefshme. Në dashuri mund të vendosni të lidheni me një person, të bëni zgjedhje të rëndësishme.

Binjaket

Një shpenzim i papritur, një llogari e kripur. Në dashuri keni të bëni me një person që ju eludon ose nuk e kupton plotësisht, në fund ju zgjidhni.

Gaforrja

Situata në rënie të lehtë, ju jeni paksa i trazuar, trupi juaj vihet në provë. Dite e lodhshme.

Luani

Nuk i duroni dot më muhabetet e njerëzve dhe për këtë arsye mund të pastroni situatat në pritje, qoftë edhe në dashuri. Bëni një moment për të dalë në punë, sepse kohët e fundit nuk keni ndalur për asnjë moment.

Virgjeresha

Ju dukeni sot shumë i lodhur, ju nënshtrohen kritikave të vazhdueshme dhe nuk ju pëlqen kjo. Dëshironi të kompensoni kohën e humbur, mos u zemëroni për të provuar partnerin tuaj, në fund vetëm ju jeni lënduar!

Peshorja

Përjetoni emocionet më të mira pranë njerëzve të rinj. Mos lejoni që pasiguria ose drojë të shkatërrojë gjithçka në situata të caktuara.

Akrepi

Më shumë kujdes në njohjet e reja; jo të gjithë janë të sinqertë dhe sot mund ta kuptosh. Mundohuni të mos zemëroheni. Në çift nuk jeni të kënaqur dhe as e keni kokën diku tjetër.

Shigjetari

Ka një emocion të fortë në këtë ditë. Njerëzit e rinj mund të gjejnë një shtëpi ose lëvizje, ndryshime në shikim.

Bricjapi

Edhe nëse do të kishte një ndryshim të padëshiruar në fund ju fitoni. Mos veproni me nxitim.

Ujori

Dashuria mund të jetë protagoniste. Tani nuk jeni në dispozicion për të thënë po vetëm për lehtësi, për ca kohë keni thënë se si mendoni, forca juaj do ti mahnisë të gjithë!

Peshqit

Ju e keni kuptuar rrugën e vështirë se cilat janë kufijtë tuaj. Vëmendje në dashuri: ju mund të thoni gjëra që nuk i mendoni.

Nessun commento:

Posta un commento