venerdì 30 settembre 2022

Horoskopi i se e premte 30 Shtator 2022

Horoskopi i se 30/09/2022

Dashi

Ajo mungesë e lodhur, lodhje e çuditshme me të cilën duhej të përballesh, eshtë ende e pranishme për shkak të çështjeve të punës, të një vonese që mund të ndreqet sot. Shtëpia për tu riorganizuar, ka shumë çrregullime. Sidoqoftë njohje të reja intriguese.

Demi

Situata profesionale eshtë shumë intriguese. Në dashuri, mos dramatizoni disa fakte, të cilat kanë ndodhur vetëm nga xhelozia e pastër e partnerit.

Binjaket

Ai kujdeset për marrëdhëniet e biznesit me diplomacinë. Mos ushqeni ankthe ose probleme në familje.

Gaforrja

Ju mund të ndërtoni diçka të re, po ndryshoni strategji, mënyrë jetese. Ata që janë martuar së fundmi ose po jetojnë së bashku bëjnë plane për të ardhmen.

Luani

Çifte e sapo lindura bëjnë plane të mira për të ardhmen. Eksperimentet e punës të lindur së fundmi mund tju çojnë shumë larg ...

Virgjeresha

Megjithëse jeni një njeri shumë aktiv, dinamik dhe ndërmarrës, mund të nervozoheni gjatë orëve të ardhshme, disa bezdi më shumë. Në dashuri, nëse luani pak si psikolog, rrezikoni të humbni instinktin tuaj dhe diçka tjetër ...

Peshorja

Kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime, edhe për dështuar të paprituren, por jo gjithmonë kështu ndodh. Për disa çështje sot nuk do të jetë e lehtë për të gjetur më të mirën e një situate të keqe.

Akrepi

Situatë e mirë sidomos për sa i përket biznesit, financave; ndiqni një dietë të suksesshme. Sa i përket punës ju gjithmonë do të "bini" në këmbë edhe nëse do të ketë një rol të ri.

Shigjetari

Për ca kohë tani, në vend që të flini, ju mendoni për gjithçka që keni për të organizuar të nesërmen, mbërrin një mbrëmje e bukur për dashurinë. Nëse dikush eshtë armiqësor ndaj jush, mos përgjigjeni, por prisni. Eshtë një person që ju ka zhgënjyer: do të jetë e nevojshme të kuptoni nëse ai do të jetë ende i pranishëm në të ardhmen tuaj.

Bricjapi

Dikush ju akuzon për gjëra që nuk i keni bërë, fjalë që nuk i keni thënë. Për dashurinë, lëviz me kujdes, shqetësime për një të afërm.

Ujori

Në dashuri sonte mund të dilni nga një situatë e paqartë, duke sqaruar mendimet tuaja në asnjë mënyrë të pasigurt me personin që doni. Do të keni lajme të mira në punë dhe shërim të mirë psikofizik.

Peshqit

Pak fat shtesë. lidhje te reja në miqësi, duke u përmbushur nga një këndvështrim mendor dhe ideal.

Nessun commento:

Posta un commento