mercoledì 19 ottobre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 19 Tetor 2022

Horoskopi i se 19/10/2022

Dashi

Vonimi i parave. Të luash me ndjenjat eshtë e rrezikshme jo vetëm për ty!

Demi

Diçka nuk ka shkuar mirë kohët e fundit, ju eshtë dashur të bëheni të vetëdijshëm për një realitet që ndoshta e keni njohur mirë, por që nuk keni dashur ta shihni ose nuk keni pritur të jetë kaq i vështirë.

Binjaket

Fitime të vogla për ata që punojnë vetë ose me komision. Ditë e lumtur për të dashuruarit.

Gaforrja

Ekziston një pasiguri në dashuri, edhe nëse jeni duke pasur një marrëdhënie të mirë dhe ka të ngjarë tju pyesë në çfarë mase eshtë e drejtë për ju. Sqarime për javët në vijim që kanë të bëjnë edhe me punën.

Luani

Pavarësisht gjithçka, është një situatë e mirë për para dhe punë. Në dashuri situata eshtë më e qetë ose, të paktën, tani e dini se çfarë dëshiron zemra juaj dhe nuk jeni më të munduar nga xhelozia ...

Virgjeresha

Në dashuri, jini më realistë, mos i jepni hapësirë marrëdhënieve apo emocioneve të tepruara. Vëmendje kur udhëtoni, lodhje, shpërqendrime për të shmangur.

Peshorja

Me padurim, impulsivitet dhe nervozizëm nuk mund të jeni të ekuilibruar dhe për disa kohë keni luftuar për të kërkuar dhe gjetur vetëkontroll të fortë. Duhet të gjeni qetësinë dhe formën fizike.

Akrepi

Mund tju duhet të ndryshoni role, edhe shtëpinë ose mjedisin tuaj. Ju mund të dëshironi të rishikoni miqësisë.

Shigjetari

Në dashuri mos e humbni kohën dhe veproni menjëherë, veçanërisht nëse ka shumë dyshime në zemrën tuaj. Po shkarkoni shumë përgjegjësi. Në këtë drejtim, mbaj mend që do të keni diçka ekstra ...

Bricjapi

Takimet e reja vlejnë shumë, tani duhet të delegoni diçka, për të marrë ndihmë. Takimet e dashurisë janë të suksesshme. Lajm për ata që i kërkojnë.

Ujori

Shumë janë duke rizbuluar vlerën e familjes, dashurisë, nuk po them që puna do të zërë vendin e dytë, por padyshim që në këtë periudhë ju duhet qetësi.

Peshqit

Ditë bindëse, do të merrni një lajm të mirë, por goditni ndërsa hekuri eshtë i nxehtë nëse duhet të merreni me biseda biznesi. Në artin e dashurisë takimet që ndodhin janë të rëndësishme sidomos për beqarët.

Nessun commento:

Posta un commento